@Charllize (komentář): Fajn koment a i to video - na tomhle je jasně vidět, že nejdůležitější na práci je odpočinek :) A jinak mě baví i ty police různých tvůrců. Většinou mají haldy raritních mang, ale v případě Murayamy jsou to hlavně ty psané knížky.
@Charllize (25.11.2019 13:03): K té grafice. Předešlá hra, Legend of Legacy má úplně parádní grafický styl. Tam se okolí jakoby dokresluje kolem tebe.

Skrytě je to asi kvůli výkonu, aby toho 3DS nenačítalo tolik naráz, ale působí to moc hezky. :) Mohli by to taky portnout.
Pribeh skutecne ma prvky SaGa serie a to v tom ze ruzne useky hry se hraji za jine postavy a nabizi tak pohled na stejny dej jen z jine perspektivy. Postupem casu se jednotlive pribehy spoji a hra dal pokracuje v jedne pribehove lince. Coz se mi zrovna stalo, a je to skoda protoze to bylo super. Jsem zvedav co ted bude dal, jestli si to udrzi napaditost jako dosud.

Zamrzi totalni absence dabingu, aspon cut sceny by si ho zaslouzily. Holt se nezapre puvod hry. na 3DS je dabingu jako safranu.

Krome pribehu hra stoji zejmena na soubojich a rozvoji postav. Pruzkum sveta taky hraje svoji roli, ackoliv na prvni pohled se zda ze jde jen o kulisu pro prechod z bodu A do bodu B, tak tomu tak neni. Hledani predmetu, big monsters a pruzkum pomoci rogala kde je potreba vymyslet jak kam preletet a treba se dostat na malou plosinku v horach kde neco je, je celkem zabava. Dungeonu je ve hre taky dost a nastesti to nejsou jen mistnosti s chodbami z jinou texturou. Kazdy ma svuj osobity styl a nabizi puzzloidni design.
Grafika ackoliv je hodne zastarala ma jisty umelecky nadech a dost casto pripomina malovane obrazy nekde na stene muzea (kolikrat doslova, ale to by jste si to museli zahrat a projit prvni dungeon:)
Dobre to je, moc dobre.
Diky za pridani. Zrovna vcera jsem to zacal hrat a jsem velmi mile prekvapen. Stara jrpg skola ve velmi dobrem podani. Jsem zvedav jak se to vyvrbi dal. Zatim jsem na zacatku.