Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Adventures of Quik & Silva

The Adventures of Quik and Silva

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.05.1991 Amiga
10.05.1991 Atari ST
Vývojáři:
New Bits on the RAM
"QUICK & SILVA Computer Game Heroes Inc. - we crack any nut with and withoutcheating!"

Neznámé a velmi vzdálené království Funnyland je šťastnou zemí, které vládne mírumilovný starý král a mladá princezna Leila se pomalu připravuje na chvíli, kdy usedne na trůn. V ten slavný den, kdy princezna převezme královskou korunu, přihodí se neštěstí. Nešťastnou náhodou všechny plastové hračky ožijí a zmutují do nepřátelských, vražedných monster. Na pomoc jsou přivoláni Quick a Silva, plechoví roboti, kteří se dávají do služeb nové královny, aby zachránili zemi...

Osmička úrovní plných nepřátel stojí před jedním nebo dvěma hráči současně v úloze plechových droidů. Quick a Silva jsou vybaveni plasmovými pistolemi a musí se prostřílet a proskákat přes několik různorodých oblastí, kde kromě protivníků číhají další nebezpečí v podobě propadajících se stropů nebo explodujících plošin. Mnohdy velmi obtížné je doskočit pro symboly obsahující bonusové body, extra životy, zvýšenou palebnou sílu nebo diamantové krystaly.

Hra vyšla poprvé jako součást edice Amiga Fun 7/91, v roce 1992 byla uvolněna k volnému šíření.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.