Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Heh, překvapivě tu není vůbec problém s životy, hned v tom prvním levelu kousek před koncem je jeden menší secret, kde jsou k dispozici hned dva, pokud se necháte po jejich sebrání zabít, objevíte se u posledního checkpointu, který se nachází kousek od onoho secretu. Tímhle způsobem se dá v podstatě nasbírat neomezené množství životů, čili pro někoho může odpadnout frustrující prvek nekonečného opakování s co nejmenšími ztrátami (byť jsou jednotlivé levely mezi passwordy poměrně krátké).

Nicméně mi to zatím nepřijde tolik těžké a frustrující jako před lety, naštěstí to není žádný Captain Claw/Lion King či podobná šílenost :), jakkoliv vám nic zadarmo taky nedaruje. Každopádně je tu hafo dost zajímavých nápadů a rozhodně se to hraje stále parádně.
To nikdy nepodporovalo klasickej fullscreen, nebo je to jen nějaká nekompatibilita ve Windows 10?
Jakože když dám zvětšit okno, tak se to zobrazuje přes celou obrazovku, ale pořád tam mám vidět tu horní lištu okna a spodní windows lištu, Alt+enter mi napíše něco ve stylu "No appropriate mode avaliable".

Nejdřív jsem ještě musel řešit 16 bit barvy, volba v kompatibility režimu ve windows jaksi nějak nefunguje a na desktopu si v desítkách už taky nemůžu natrvrdo zvolit 16 bit režim. Ale naštěstí někdo vytvořil fix (předposlední příspěvek).

Ale jinak to vypadá už OK, snad to tentokrát konečně dohraji.