@Fritol (09.06.2023 14:48): Mrzí mě, že tě to tolik nezaujalo, a to i kvůli mému vyhajpování hry. Na druhou stranu tvoje kritika je oprávněná ofc. Jde prostě o mindset, s kterym k tomu člověk přistupuje. Já jsem od toho nečekal nic, prostě jsem to zkusil na základě grafické stránky a byl jsem překvapen a ten feelgood se mi strefil tehdy do noty náramně.
Ale jo, hezké to bylo. Vyloženě relaxační záležitost, nic víc od toho člověk čekat nemůže. Jen chodíte, mluvíte se zvířátky, posloucháte příjemnou hudbu, koukáte na jednoduchou, ale pěknou grafiku a občas vyřešíte nějakou hádanku.

Trochu škoda, že to nemá žádný přesah. Jakože postavy fakt neřeší nic důležitého, je to takové echt dětské. Čekal jsem, že tam bude nějaké filosofování a alespoň se to otře o nějaká sociální témata, ale nic. Ale nevadí, akorát pokud člověk nemá trochu tolerance pro podobné hry, tak to není zrovna záležitost pro dospělého člověka. S tím by do toho každý měl jít, pokud uvažujete o hraní.

Jinak tip pro lidi, co mají rádi 100% achivy. Zabere to sotva 2 hodiny a žádný achiv snad ani nejde minout.
Konečně na DH (měl jsem to dlouho ve frontě). Každopádně pro mě jedna z nejlepších her minulého roku, bez ironie! Neskutečná pohodo, ale taky trestuhodně krátké (cca 2 hodiny).