@Matthias (14.02.2023 15:31): Jenom koukám, že jsem Superfrog HD koupil na GOG a ověřoval jsem, nedá se koupit (hledal jsem GOG, Steam, Epic). Sranda je, že jsem to měl jako novinku, ale ta "novinka" je 10 let stará. A co jsem si ji zase pustil, tak je uživatelsky přítulnější, než ten originál na PC, kterej jsem si taky na GOGu tenkrát pořídil. Už jen z toho hlediska, že automat s kódy vystřídal "level select".
Sice pozdě, ale doporučuju hrát na Amize. V PC verzi je v posledním levelu tak šíleně pixelperfect jump, že jsem to hrál asi měsíc, než sem to na PC dohrál. Pak sem to zkoušel u bratrance na Amize a tenhle skok se dal udělat napoprvý...

Plus teda na Amize je bonusová úroveň Project F, jako odkaz na slavnou střílečku Project X, která byla taky pekelně těžká. Na PC tohle chybí.

A na steamu je "remaster", ještě jsem ho nedohrál, ale vypadá pěkně.
jaj, to jsem si dal zase velkou výzvu :)

ona ta žába nemá moc plynulý pohyby, jinak by to bylo mnohem lehčí :)
Ne nadarmo se v popisu hry píše o vysoké obtížnosti, tuhle roztomilou plošinovku pokoří jen opravdoví matadoři s velkou trpělivostí, mě se to bohužel nepodařilo.
Jedna z těch prvních pc hopsaček... Kdysi jsem hrál ale daleko se nedostal. Už si dávám žabáka mezi "chci si zahrát"
Hráli jste někdo? Jsem si říkal "taková hezká dětská hopsačka" a po vyzkoušení dvou levelů jsem zjistil, že to rozhodně taková sranda není :)