Jedna z takzvaných "acidových" hier. Kto už niekedy natrafil na psychedelické videá na youtube a dokázal sa do nich ponoriť, toho Super Hexagon vtiahne do svojej hĺbky.
Intenzívna jednoduchosť, ktorá sa nespolieha nespolieha na hráčsku predstavivosť ale pripomína doby, kedy hra dokázala úplne sebestačne precvičiť postreh a reflexy a úplne hráča do seba vtiahnuť.
To, že po pár desiatkach minút budete mať pocit, že vaše zreničky získali tvar trojuholníka a steny okolo vás sa zvláštne hýbu je len malá obeť za vyčistenú myseľ schopnú presne a rýchlo reagovať nie len vo video hrách ;).

Pro: farebné, intenzívne, rýchle

Proti: pekelne ťažké

Super Hexagon je hra u které mě držel především její prvek potencionální nesplnitelnosti, kdy jsem byl každých pár minut přesvědčený, že dál se prostě nedostanu. O chvíli později jsem se sice o pár vteřin posunul, ale poté opět následoval tenhle pocit, kdy jsem měl potíže se dostat přes další sadu vzorů. Mezitím co v jiných hrách sbíráte staty a zbraně, zde je vaší zbraní vaše schopnost předvídat budoucí tvary. Především později je to spíš o tom mít naučené jednotlivé útvary, než o reflexech. Překvapivě i trpělivost je docela nutná. Nejednou se mi stalo, že jsem pohnul šipkou zbytečně rychle a v některých částech to skutečně chce jen nic nedělat na polovinu sekundy. V tomhle případě je ale i půl sekunda dlouhá doba.