Dá se to no :) Na zabití času do vejplaty, než něco koupím, asi dobrý. Jen to prostředí mě moc netáhne. Mám rád stealth, ale ani Thief mě moc nebere. Přitom třeba Tenchu, který se odehrává vlastně v podobný době, jen v japonsku, jsem miloval.
@deliqnt (16.02.2016 15:20): Nekteri se nechavaji slyset, ze Styx je ukrutne nepochopena, hluboce nedocenena, takrka genialni stealth hra, kterou by si kazdy fanda stareho Thief a podobnych zalezitosti mel dosyta uzit.

Zadarmo nemuzes prohloupit, I guess.
Už sa pracuje na pokračovaní s názvom Styx: Shards of Darkness, ktoré pobeží na Unreal Engine 4.
@Makky (31.10.2014 14:31): AI není hloupá. Stráže slyší, co mají slyšet, vidí to co...tak akorát, aby z toho hráče neklepla pepka. Volají si posily, chodí ve skupinkách, při alarmu prohledávaj místa, kde by ses mohl ukrýt a je těžké se jich zbavit, když už tě pronásledují. A samozřejmě se procházejí po stejné cestičce furt dokola, aby si hráč mohl v pohodě načasovat okno, ve kterém je může bezpečně zabít nebo jen projít okolo. Za celou hru jsem v AI nenašel velkou chybu, kterou bych mohl ve svůj prospěch zneužít, tak bych ji fakt nenazval hloupou, ale minimálně dostatečnou.
Fajnšmekrov zakrádačiek poteší veľmi. Rôzne spôsoby prechádzania cez stráže, voľnosť a viaceré možnosti dostať sa do cieľa, možnosť vytvoriť klon a použiť ho ako návnadu... Výtky sú jednoznačne v hlúpej AI nepriateľov, proste stále sa prechádzajú po tej istej ceste a ak aj niečo započujú, prezrú miesto a zasa idú naspäť, nech sa to stane aj sto krát. Ak už vás ale odhalia, iné ako smrť sa nedá očakávať. Grafika je veľmi slabučká, budget asi nebol príliš veľký. Hra na chvíľku poteší, no gule neurve.
můžu potvrdit, opravdu je to stealth hra a dokonce nevyžaduje dx11 jak většina nových AAA her, takže si ji můžu i zahrát, jupí
@jenprodnesniden (09.10.2014 12:05): Zatím jsem na začátku ale baví mě to. Je to opravdu jen zaměřeno na stealth, objevení stráží se zatím skoro vždy rovnalo smrti. Je fajn že je to více podlažní a je více možností a cest. Fajn prvek z Thiefa je zhasíná loučí.
Taky by mě celkem zajímal názor někoho, kdo už má rozehráno. V rychlosti jsem prolétl jednu zahraniční recenzi (negativní), ale odradit se nenechám, kór když je u stealth (!!) hry výtka k soubojovému systému s blbou AI nepřátel..
Je to Cyanide... to mluví za vše. Jejich poznávacím znamením posledních let je hodně dobrý nápad a hodně špatné provedení.
Těším se, to by mohl být fajné říznutý Assassins Creed jako antihrdina :-O