Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Stümp

1990
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mimozemská kosmická loď přistává v Kalkahusenu přímo před Státním kontrolním úřadem pro mediální problematiku, který se jinak nazývá StüMP. Dovnitř vtrhnou dva ozbrojení emzáci a odnášejí přesně deset disket s ilegálními kopiemi originálního softwaru. Pozemským leteckým silám se však cizí loď na útěku podaří lokalizovat a po krátké přestřelce i zničit. Exploze je tak silná, že zničí Velkou Británii i Francii, ale diskety zůstávají naštěstí nepoškozeny. Výbuch je však rozmetá napříč celou planetou a jedině agent Hans Klein je dokáže nalézt a zničit, aby nepadly do nesprávných rukou.

Klasická textová adventura z pera ve své době již hodně populárních Byteriders. Originální příběh je znovu plný zvratů a černého humoru a hru doprovází barevné ilustrace a soundtrack Markuse Schneidera. Hra byla vydána nejprve vydavatelstvím CP Verlag jako součást magazínu Golden Disk 64, podruhé pak samostatně pod hlavičkou Boeder Software.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.