tak sem to zacal hrat:) menu a vubec hra mi pripomina JK 2,mno vyslo to i ve stejny rok....v rozliseni 1680x1050 mi to nejak stavkovalo a nake cassti videi nesli videt, tak sem zvolil chladnokrevne 640x480 a i napisy se objevili:),akorat kdyz sem chtel zjistit ovladani spadlo mi to a reslo kompa:D, takze ted mam celkem respekt to spustil:D, Zeby radej zkouknuti vsech videi na youtubu?mno bylo by to bezpecnejsi:).
zkouk sem par videi na youtubu a ta hra vypada skvele a graficky taky, uz ji "shanim":D ale nejede:( btw tady jedno povedene video,bohuzel cele sem nenasel ale tady ten vtipny "trailer" je good, nekdo si primove hral:)
tak preci to neni clovek:) ale i tak v knize byla vyborna a byla krasna nvm jak ve hre:)
ikdyz Thrawnovi se asi nevyrovna zadna jina postava EU, ale Xizor byl taktez hodne dobre napsan a mel Guri!:)
tak to bych si chtel zahrat, nevi nekdo kde by se to dalo "sehnat"?
Kniha byla uzasna.....sice Dash trochu frajirek, ale po te nevydarene strele se zeni k celkem pohodoveho typka.....v knize ovsem byli nejlepsi vypjate situace mezi Xizorem(čti Šizorem:) a Vaderem o cisarovu prizen a o druheho nejmocnejsiho muze galaxie, taky tu byla ta situace okolo Luka a jeho vrazdou.....nvm jak hra, ale kniha je hodne kvalitni.
btw1.rad sem si odpocinul od Hana a Xzizor je proste kanec galaxie!!!kdo necet nepochopi:), ale je to muj mezigalakticky vzor:D(este mit ty feromony co on a i Angelina by mi rikala pane:P)
btw2. co delal Dash? Hlavne to byl pilot a strilet umel taky dobre, tak me zarazi to 3rd person akce...snad tam nemel mec?:D(ten se poprve objevil az v Jedi Knightovi, vim:)