@Solidor (14.09.2020 15:20): To mam uz hotove. Paradoxne to je celkem snadne. Ta hra dost presne drzi damage dle vybaveni a udery nemaji moc velke ciselne rozpeti, takze staci sachovat s vybavenim a je to tam behem par souboju. Jsou tam i nizsi, treba 555, coz muze byt pozdeji problem, protoze i bez vybaveni je postava uz moc silna a je to slozitejsi. Nejlip na to myslet a udelat to ze zacatku hry. Ovlivnit se to tedy da z dost velke casti, kus ale o nahode trochu je.
Jsou tam i dalsi co hlava nebere, treba udelat pri souboji 200 drepu, postavy ale drepy neumi :)
@Charllize (14.09.2020 10:05): A taky udělej konkrétní damage. Tuším 7,777? Každý má přece rád trofeje, které jsou jenom o štěstí.

Když jsem si to tenkrát pročítal, tak mi bylo jasné, že by to plnil jenom magor. :)
Pro zajimavost napisu jak to je s temi achievmenty/trofejemi.
Krome veci jako dohrat hru na vsechny obtiznosti nebo videt zakonceni pro vsech devet postav, vyrobit vsechny predmety nebo otevrit vsechny truhly je pritomna trofej ziskat vsechny battle trophies. Battle trophies jsou in game achievmenty a kazda postava jich ma sto, takze celkem jich je 900.
Jsu tam veci ktere se splni vzasade samy (zabit 100 nepratel nebo pouzit 100x skill atd) ale pak tam jsou nektere ktere se musi delat cilene. Jako treba vyhrat souboj s jednim HP nebo vyhrat souboj aniz by se dana postava pohnula. Nejhorsi jsou casove narocne zadani, jako treba zabit 15 000 nepratel, coz zabere zhruba 40 - 50 hodin.
Celkovy cas pro ziskani vsech 900 trofeji je cca 350 - 450 hodin, v zavislosti na tom jak se nektere z nich dari. Kdyz se pripocte zbytek achievmentu mimo hru vychazi to na zhruba 650 - 750 hodin. Za minimum lze povazovat 500 hodin, kdyz uz clovek vi co dela a dari se.
In game battle trophy take odemykaji bonusy pro postavy, treba pri ziskani 50% se zvysi level cap, ktery je pak potreba kdyz to clovek hraje na vyssi obtiznost nebo se snazi zdolat obrovskou post game cast.
Pak dejte vedet az to nekdo bude mit, ja jsem momentalne na 40% :)
@ad142 (02.02.2018 07:57): Jelikoz vysla i pro ps4 tak pc verzi vynecham. Je to stejny remaster a na ps4 pro vypada super, tedy 4k a 60 fps.
Hru jsem dohral a ted budu zrejme postupne nekolik let delat ty trofeje . :)
@Charllize (01.02.2018 20:57): Tak inak pridanie práve tejto celej série sem na DH bol fakt masaker, kedže takmer každý diel mal milión rôznych znovuvydaní, portov, remasterov a pod. Ale úspešne som sa z toho vymotal nakoniec..:) Máš v pláne pri šiestom hraní skúsiť tú najnovšiu remasterovanú PC verziu, čo sa nedávno objavila na Steame?
X 360 verze ode mne dostala min nez ostatni kvuli tomu debilnimu prohazovani disku porad dokola.
Jinak diky za pridani cele SO serie, a zvlast tohohle dilu ktery jsem dohral celkem 5x a jeste jsem s tim neskoncil. Ja tu platinu jednou udelam (jedna z nejnarocnejsich ze vsech) i kdyz se tomuhle konicku moc nevenuju, ale tady bych ji fakt chtel.