@90210 (13.02.2013 13:32): Jo kouknul jsem se, dohral jsi jich vic nez ja :)) Asi jsem spatne pochopil tu implikaci, uz asi vim, jak jsi to mysel.

ad Sierra adventury s prikazy - ja napr. ty remaky KQ zkousel, ale zabavny jako ty puvodni mi neprisly (a to prave diky absenci konzoloveho radku). Vono preci jen prbeh KQ (aspon tech prvnch 4) neni nejak extra bohaty a zabavnost jsem hledal prave v tom objevovani :)
@90210 (13.02.2013 00:28): Když sierrácký parserovky dohrála i taková rozmazlená pohodlná lama jako já, tak s tím takový retro-gamer jako ty nebude mít problém :) Dej tomu šanci, první hru si trochu protrpíš než se to naučíš ale pak si to oblíbíš :)
Prave udesny ovladani u jejich nejstarsich her je IMHO duvod, proc se z Legendu nikdy nestaly skutecny vyvojarsky hvezdy. V dobe, kdy byly adventury na vrcholu, vydavali defakto textovky, posledni dokonce v roce 93...Fakt me to mrzi, ty hry bych si vsechny hrozne rad zahral, nepochybuju o tom, ze jsou tam skvele napsany texty, ale nejde to a nepujde to...Nikdy nebudu hrat ani sierracky parserovky a ty je ve vyvoji dokonce jeste o stupen dal, nez tyhle hry.
@Hamster (12.02.2013 23:56): No, mám to dva roky nainstalované, připravené na ploše... a šetřím to. Stejně jako Gray Matter. Na horší časy :).

Ale pravda, tento rok to mám již povinné. A vlastně ty si Callahana ještě nehrál?
@mazar1234 (12.02.2013 22:48): 100-120? Není většina osob ráda za zdolanou osmdesátku? :)

No vidíš, tak ještě můžeš nahodit ten SC3. A vlastně mě už zbývá jen trojice Superhero, Timequest a Gatewaye z toho nejlepšího.
Ještě jeden Spellcasting a Star Control 3 a bude tu vše. A teď si ještě najít čas zahrát si všechny jejich klenoty :).