Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Space Fight

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1987 Amiga
Vývojáři:
Digital Artwork
Kdesi v pralesích Jižní Ameriky je ukrytý meteoritický kráter, v němž armáda vybudovala přísně tajné výzkumné středisko. Zcela bez varování zaútočí na nepřipravené vojáky a výzkumníky bojovníci cizí planety Ontego. Do jejich rukou padne nejen vědecké centrum se všemi strategickými a vojenskými informacemi, ale nakonec i celá Země. Planetu může z cizího područí vytrhnout už jenom ostřílený bojovník, dokonale obeznámený s pozemskými obrannými systémy...

Space Fight je klonem stařičké arkády Space Invaders naprogramovaný na domácí počítače Amiga. Letky příchozích vetřelců se pohybují ve formacích vodorovně zleva doprava a postupně se přibližují k hráčovu laserovému kanónu umístěnému ve spodní části herní obrazovky. Úroveň je dokončena, zneškodní-li hráč všechny protivníky z nepřátelské útočící vlny. V horším případě se nepřátelům podaří dostat se až na vaši úroveň a level je nutné začít znovu se ztrátou jednoho života.

Space Fight lze hrát i v kooperaci dvou hráčů současně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.