@Strady (10.03.2018 12:10): ja nemuzu. Pisu jak dobytek. A oprava chyb a preklepu mi zabere zhruba tolik casu jako pridani dalsich tri her. Je to tak kontraproduktivni ze bych se rozbrecel a vzteknul zaroven.

Docela me prekvapilo ze to je pomerne znama hra, tech videii je ta yt hodne a dokonce to zna i nekdo z dh:)
@Charllize (09.03.2018 23:49): Generations je podle mě moc fajn hra, i když samozřejmě ty 3D části původního Sonica už moc nepřipomínají, hraje se to spíš jako taková závodní hra :) Ale trvalo jim víc než deset let a spoustu omylů se k tomu propracovat.

Zero Tolerance vypadá líp, než bych od FPS na Mega Drive čekal, i když ta draw distance je (pochopitelně) dost chabá :) Ale zajímavá věc.
@Ronik (09.03.2018 23:43): me vzdycky prislo ze ten prerod do 3D u Sonica byla pekna blbost, proste ta hra nemuze ve 3D smysluplne fungovat. Nejake 3D verze jsme zkousel a bylo to pro me naprosto neohratelne neovladatelne. Pak taky byla nejaka ta izometricka verze ktera byla dle meho taky uplne mimo:)

Jinak dalsi moje oblibena hra ns MD byla Zero Tolerance, FPS na MD, uplnej sok :) bylo to dost dobry. mela takovej mega cartridge, velkej, divnej:)
https://www.ebay.com/itm/Game-Cartridge- ... ystems-/131084357460
@Charllize (09.03.2018 23:33): Tak ono převážně není o co stát, po Mega Drive to šlo skoro jen dolů. Čest výjimkám jako Mania nebo Generations, ale třeba Sonic 4 je solidní průser a to ještě není to nejhorší, co se v téhle sérii najde.
@Ronik (09.03.2018 23:30): ne nikdy jsem ho nehral. Je to divne ale po tech ctyrech dilech na MD jsem potom uz nikdy zadnyho Sonica a jeho klony nehral. Buhvi proc. Asi proto ze jsem mel Amigu a pak hned Playstation a jaksi jsem zacal tihnout k jinym zanrum. Ale na MD Soniky nedam dopustit:)
@Charllize (09.03.2018 23:16): Okej, já jsem 32X viděl hlavně v AVGN videu a tam to vykreslil jako dost zbytečný krám, tak se radši ptám, jestli něco nezamlčel :)

Ten Chaotix jsi někdy pozdějc zkoušel? Hrál jsem to zatím asi 15 minut (tutorial plus něco málo po něm), ale je to takové... divné :) Hlavně nechápu, proč ten krásně jednoduchý koncept z původních Soniců tak překombinovali.
@Ronik (09.03.2018 23:08): me stacilo ze tam byl Knuckles, a to zvazovani koupe bylo z casti fanouskovstvim nez chladnokrevnym uvazovanim nad vyhodou ci nevyhodou koupe:) A ne nic moc tam nebylo ale treba takovy Doom byl tenkrat pro me taky velky lakadlo, X32 byl omyl, vsak za rok ci dva byl uz Playstation. Ale dneska je to pomerne peknej sberatelskej kousek :) Vtipny je ze americky verze 32x se prodavaj i pod sto dolaru, ale ty evropsky stoji klidne i 4x tolik:)
@Charllize (09.03.2018 23:00): Vyšly na to 32X vůbec nějaké hry, kvůli kterým by se to vyplatilo? Co jsem tak koukal, tak to povětšinou byly hlavně porty z jiných platforem, co by na Mega Drive neběžely. Plus teda Knuckles' Chaotix, ale to jsem chvíli zkoušel v emulátoru a první dojmy teda moc pozitivní nejsou :)
To spojovani cartridgi mi tenkrat prislo tak super ze jsem tech 2700 korun za tuhle hru dal. Mel jsem vsechny tri predchozi dily takze jsem to pekne vyuzil. Jeste jsem si delal zalusk na 32X expanzi MD, ale na to uz nedoslo, stala skoro deset tisic a to jsem za to dat teda nechtel, v tom 95tym to byl fakt balik penez :)