Nakonec jsem vydržel všech 8 !!! misí, pro mě úspěch jak Brno. Už u první mise jsem myslel, že to zabalím něco tak blbýho sem nehrál už hodně dlouho. Člověk si musí zvyknout na to, že je úplně šuma fuk jak míří + klidně můžete střílet jak se Scoutem v CSku na rychlovku prostě jedna z pěti střel tam padne, protože hra má nějaký skrytý systém trefování a povětrnostní podmínky atd to nebudou. Kdyby za mnou přišel kamoš a řekl, že tohle je jeho prvotina tak bych mu pogratuloval,ale jestli je tohle z herního studia tak je to smutný a chtít po někom za tohle peníze by mělo být trestný (na steamu dokonce 3 eura tvl). Já to měl v bundlu asi jako mnoho jiných s ghost warriorama tak uvidíme jak se chlapci polepšili.
Jinak jak psal Matador tou pistolí to jde, dokonce si můžete vzít od mrtvoly samopal, ale rozptyl při střelbě je asi kilometrový rádius což jde odpozorovat střílením do zdi nebo možná jak jsem zjistil až na konci - hrajete za borca z odboje - tak má prostě trefu jak dědek s parkinsonem nejspíš byl ale ze všech kámošů v jednotce nejlepší tak z něj udělali snipera místo kuchaře :)

Pro: Ukládání, jde to vždy a všude naštěstí, "sniper" hra

Proti: Všechno ostatní

Obecně je známo, že hry od City Interactive nejsou kdovíjak dobré, může se stát, že se nějaký titul povede a zalíbí se Vám.

Ovšem něco podobného jsem si myslel já, vyzkoušel jsem jejich hru. Hraní si na odstřelovače je zábava, najít si fajnovou pozici, odstřelit pár německých hlaviček nebo se třeba někam nepozorovaně proplížit. To ale není případ Sniper: Art of Victory.

Co mě nejvíce zaujalo, byla průměrná grafika, nu což čekal jsem horší a tak mi nic nebránilo v cestě se vydat za svým prvním úkolem. Hra Vás hned navede na prvního vojcla, kterého musíte zastřelit odstřelovačkou bez tlumiče, což není zase tak takticky výhodné, já na něj zkusil pistoli s tlumičem a hodně jsem pohořel, ono totiž je daleko snadnější někoho trefit na párset metrů odstřelovačkou, než-li na dva metry pistolí, Game over.

Hra si prostě zahrává s mnoha negativy, ani mi nijak nevadilo, že stačí tři, čtyři rány a je po misi, ale to, že máte pistoli s tlumičem naprosto zbytečně to je na tom to nejhorší, ale nepřátelé jsou stejně hluší a střílení jejich kamarádů v linii, jim nevadí a dál provádějí své rutinní hlídky, ze které když Vás spatří jsou zatraceně přesní.Není to špatná hra, jen má řadu nelogičností, přes které se nedokážu přenést.

Pro: Hraní si na odstřelovače, obtížnost,

Proti: marná pistolka s tlumičem, na dnešní poměry stará grafika, nepřátelé, odstřelovací systém, který nefunguje, prakticky nehratelné bez odstřelovačky,

Příběh z druhé světové války, jak s odstřelovací puškou projít několik misí a postřílet několik Germánů.
Kdybych to býval kdysi nekoupil v rámci nějakého balíčku (ještě tam byli další dva Snipeři), tak bych to asi nikdy nezahrál. A znovu to taky určitě hrát nebudu.
Žádná nádhera to graficky není, všechny objekty jsou nepříjemně hranatý a zblízka rozplizlý. Ale ty zvuky výstřelů se mně líbily. Nejsem žádný odborník na zbraně, takže ani pořádně nevím, čím jsem střílel, ale ten pocit byl fajn. Mínusem pro mě je, že mám k dispozici ještě nějakou pistolku, která je mi úplně k ničemu, nezabil jsem s ní ani potkana. A když jsem mrtvému Němci sebral jeho zbraň, tak ti pitomci tam všichni měli posledních 5-14 nábojů a tím pádem jsem s takovými zbraněmi taky mnoho škody nenadělal. Takže mě vlastně hra nutila všechny pozabíjet jen tou odstřelovačkou. Při headshotech je vidět, jak kulka pěkně letí k svému cíli a to mě bavilo.
Příběhově se hra příliš nevytáhla nebo vlastně vůbec. Každá z osmi misí se odehrává trochu někde jinde a na začátku se vždy jen dozvím pozadí úkolu. Pak už jdu jen střílet a střílet. Cesta do cíle je dost lineární, ale co by člověk čekal. Němci si jedinou přístupovou cestu k nim příliš nehlídají a když už mám nějaký parťáky, tak ti jsou nejspíš úplný lamy nebo střílí slepýma. No, dotáhl jsem to do konce spíš z povinnosti.

Pro: střílení odstřelovačkou

Proti: střílení čímkoliv jiným, hnusné prostředí