@Red (18.05.2019 20:04): Jo, jeden z důvodů, proč jsem nevzal celou sérii bylo právě to, že se mi SC 3000 nezdála tak zásadně jiná na pohled než SC4, SC4 mi navíc přišla o něco hezčí. A 2000, to je pro mě nesmrtelná klasika, kde si město postavím vždycky rád tak oddychově :-) Bez mnohých takových těch balastů, co jsou nabaleny na novější díly. Tu 3000 teda asi vynechávám z úvah už navždy.
@Ringo (18.05.2019 18:09): Třeba ty věci okolo dopravy a zaměstnání jsou u SC 4 opravdu komplexnější tím dobrým způsobem, ale v řadě dalších věcí přibyl otravný micromanagment beze smyslu. V zásadě se ale jedná o dvě dosti podobné hry a i když mi sedla SC 3000 o něco víc, ani k ní už se asi vracet nebudu.
@Red (18.05.2019 15:43): Takže ta 3000 je o něco lepší? Já si na GoGu koupil jen 4 a 2000. Tu 3000 jsem právě vynechal, protože jsem to kdysi hrál a něco mi na ní nesedlo a nepřišla mi tak zábavná, jako Simcity 1 a 2000, ale nějaký modernější díl jsem chtěl, tak jsem kdysi vzal tu 4, pokud je ta Rush Hour totéž co Simcity 4 deluxe.