Psal jsem: "kdybych nehrál, asi bych poněkud tápal"... Konstatování: po dalším hraní se dojem ze hry o něco zlepšil
Jestli si hrál PR2, tak nechápu jak můžeš u Pirates tápat, však je to téměř to stejné :)
Dneska jsem si piráty konečně pořídil (i když v rámci Kolekce klasiky) a první dojem je u mě naopak určité zklamání. Oproti Port Royal 2 mi začátek přijde vcelku chaotickej, žádné pořádné uvedení do mechanismů hry, kdybych nehrál tematicky obdobnou hru, asi bych poněkud tápal. Ale chci tomu dát čas, toto je dojem po cca první hodině hraní.
Konečně jsem se k Pirates dostal a ta hra je perfektní. Na nic si nehraje a i když je tam řada věcí hrozně jednoduchých, tak mě to strašně baví. Je tam ale spousta drobností, které by šly vyladit a ten stereotyp se přecejenom dostaví. Ale těch prvních asi 5 hodin jsem se bavil neskutečně. Doufám, že vyjde nějaké pokračování co nabídne ještě pestřejší možnosti a třeba nějakou příběhovou linku. Pak by to byla opravdu pecka.