@Drolin (25.01.2019 20:25): Persony 1 az 3 jsou jeste jakz takz SMT ale trpi tim skolnim nesmyslem. Ono to studentske podhoubi samo o sobe je super ale me prijde ze k tomu zbytku co hry obsahuji to je jak pest na oko a hodila by se k tomu spis forma nejaky vizualni novely a zanr adventury. Stejne vetsine lidi co maji Persony za poloboha jde hlavne o to a ten zbytek co byl prevzat z SMT je nezajima a nejradsi by to preskocily. To me utvrzuje stale v tom ze Persona je takovy mensi omyl ktery si nasel spatny zanr. Ono to ze Persony jsou trochu saskarna potvrzuji i ty tanecni a bojove hry. To se u SMT nestane, je tam prilis temno a neutulno na radovanky.
Tim nechci Persony nijak ztrapnovat a i pres vytky je povazuju za zasadni jrpg, ale proste je skoda ze to zrovna muselo odsrat SMT. Slo to naroubovat jinak a lip. Mam za to ze plno lidem by forma adventury naprosto vyhovovala a dale take formou handhled hrani. Persona je na to jak delana.
@Charllize (25.01.2019 20:14): Nocturne je takový vrchol, opravdu zajímavá hra.

A u Person stále nevím. Druhý díl mám velmi rád, a u čtvrtého si nejsem jistý. Nicméně díky za ně, každé jRPG co není fantasy nebo sci-fi si zaslouží ocenit.
@Charllize (25.01.2019 11:12): Těch SMT je tolik... nejprve ale vyzkouším asi Personu 5 na emulátoru :)).

Devil Summoner 2 je super, v tom budu pokračovat. Nocturne je jasné. DDS jsem zkoušel jen chvilinku, ale dva díly (60 + 60 h cca), to už je moc... SMT I a II již asi ne. Ty díly na přenosné konzole raději ani nezmiňovat.