Manželce se to líbilo, já ale na hře viděl hodně problematických míst. Řekl bych, že hra byla vytvořena s láskou a zápalem, ale ne nutně s dostatečnou úrovní technických dovedností nebo časem věci dopilovat.

Líbilo se

* Námět a grafický styl. Tato hra má duši, není to zase jedna další skákačka.
* Lze hrát v lokální kooperaci.

Nelíbilo se

* Extrémně krátké (3-4 hodiny). Zvažte, zda chcete platit plnou cenu.
* Špatně udělaná perspektiva, která ztěžuje ovládání postav. Postavy jsou v plně 3D světě, ale pohled je více méně stejný jako u 2D skákačky. Což znamená, že se velmi těžko odhaduje hloubka, což je pro skákačku zásadní. Velmi často skončíte mimo, protože nedokážete odhadnout, jak blízko jste k objektu. Toto bylo špatné designové rozhodnutí (to stejné, co pomohlo zabít Trine 3).
* Stínový chlapec se pohybuje pouze ve 2D chozením ve stínech, ale dost často je pro některé objekty stín neurčitý, takže musíte vystřídat dost pokusů a omylů, než zjistíte, kam smíte vstoupit a kam ne. Opět špatně uděláno.
* Technické zpracování je dost slabé. Například v režimu celé obrazovky nepodporuje moje rozlišení 1920x1200. Pokud si zvolím 1920x1080, tak se obraz roztáhne místo aby zachoval poměr stran a přidal černý pruh, takže je všechno kapánek protažené do výšky (a škálování na gpu z nějakého důvodu nefunguje). Nastavení ovladače se neuloží při ukončení hry. Uložené pozice nejsou uložené na disku v adresáři, ale v registrech Windows (!!!).
* Nepřeskočitelné úvodní reklamy (to je jak z roku 1995) s nepříjemným spouštěcím zvukem (zahrát nepříjemný hlasitý zvuk hned ze začátku, než si člověk může přizpůsobit hlasitost, to je jak kopnutí do koulí). Nepřeskočitelné intro (a asi i jakýkoliv jiný filmeček).

Celkové hodnocení: Dobrá

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2016 v angličtině na Steamu).