Tak máme asi jinou verzi, taky možné :-)

2. Psal jsem, že jsem to zkoušel na začátku druhého levlu... naopak u konce bych čekal větší damage. Tak jo ukecal jsi to, jiná verze :-)

3. No máš pravdu, že jsem nějaké nestvůry neviděl, viděl jsem jen jak se otevřeli dveře... a za chvíli o pár kroků blíž se objevil hmyzák. Ale to bylo jakousi neviditelností, či čím. To jsem bral že jsou daleko a nevykreslili se mi :-)
Holt na pochopení těchto úkazů jsme asi malí páni :-D
Okááá, šel jsem se uklobat. Narážím na prvního nepřátele v druhém levelu. Už mě vidí, radostně mu mávám, letí mi naproti. Dotkne se mě, já se zachvěji strachem !-50%! života a okraje mého vidění se naplňují krví. Ohlédnu se už strachy vybledlí po nepřítely, letí na mě PoDruhé a ....... GameOver - padám sražený k zemi.

Já už nevím, jak vám to mám vysvětlit, že u mě prostě po dvou kousancích konec =D
1. Já šel rovně pořád za nosem až na onec chodby, kde se musí jít doleva a vida - jsem u generátoru :-)

2.Určitě 2x =D možná, je to třeba tím, že si to skoušel/všiml si v posledních misích. Já vydržel jen do druhé. A tam opravdu - zazmatkuji, nepřátel se mě dotkne, následuje červený okraj obrazovky, dotkne se mě podruhý a smrt =D Si to nedokážu vysvětlit, jaktože víckrát :-/ Není snad více verzí her? =D

3. Nemyslím to jen u vymlácených příšer(zase na jednu stranu to myslím a divím se, že ty jsi tohle zažil pouze vyjímečně), ale u postupu hrou všeobecně. Prostě dojdete na určité místo ve hře, spustí se jakýsi skript a o kus dál se objeví nepřátel (někdy je ten spawn/skript i vidět)

PS: Docela začínám uvažovat o tom, že snad je víc verzí hry =)

Edit: Caelos,Psyx: Okááá, na vaše nevěřícné pohledy se jdu znova uklobat =D
Co si pamatuju, tak na 2 doteky mně taky nezabili. Ale možná se to Pookymu zdálo, jak byl na tu hru nasraný:D
Hráli jsme stejnou hru? :-D

1.To jsi ten generátor měl asi jinde, šel jsem furt rovně a pak se to točilo doleva... tam to nebylo, tak jsem se musel vracet a zajít do odbočky, ale máš pravdu, že ten generátor je za rohem a vedou tam dvě cesty ze tří :-) Možná to fakt chtělo to hledání natáhnout :-)

2.Určitě 4krát, ale je pravda, že mě nikdy do rohu nedostali, na to jsem si dával pozor, možná jsou tam ty poškození rozlišené podle intenzity dotírání :-D
-Tak jsem si to znovu vyzkoušel a jen tak jsem stál a nechal do sebe na začátku druhého levlu hryzat a napočítal jsem 12 hryznutí, než mě to zabilo. Na druhý pokus jsem si vlezl do kouta a zabil mě na 8 hryznutí, z toho vyplívá, že mají ty hmyzové náhodnou damage (určitě) nebo jsi v koutě zranitelnější :-D

3.Vím co myslíš, prostě obnovování už vymlácených příšer. Tak přesně to jsem tam nikde neviděl (až na ten jeden speciální případ). Ale je to nakonec možné, já postupoval opatrně, tak jsem třeba něco zabil dvakrát, ani o tom nevím :-D

Caelos: No máš pravdu, ale jediné na čem se asi shodnem, že je to zabugované až na půdu, jinak se značně rozcházíme. Chtělo by to třetího sebemrskače, co by nás rozsoudil :-)
Kurde hoši, vy jste to tu rozjeli:) A přitom taková blbá hra (i když na poměry freeware FPS lehce nadprůměrná).
Argumenty:
1)To bude asi chyba ve mě, protože já ten generátor našel hned i při prvním hraní (stačí jít rovně za nosem) :-)

2)Tak tady se zastanu sám sebe - letí na mě motýl zažene mě do rohu, jednou do mě bouchne, červený okraje obrazovky a po druhém GAME OVER :-) Opravdu 4x?

3)Né respawn, ale pravidelný spawn nepřátel =) Prostě vejdeš na určité místo a příšery se před tebou objeví

Edit: Jak o tom tak přemýšlím lepší výraz než spawn, bude "automatický skript" =)
Ehm, no jo, dal jsi jí co proto, Pooky :-)
Ale... Baterka. Když jsem to dnes hrál, tak se mi vybila, protože jsem šel špatně a generátor jsem našel až za nějakou dobu.
Životy. Není pravda, že jdeš na dvě rány. Bez lékárny jsem vydržel i čtyři zásahy (Tak to ukazuje minimálně po 20%).
Respawn příšer. S tím jsem se setkal pouze jednou za celou hru a nestvůry se objevovali nad tebou a ty jsi je musel proběhnout, takže nevím kde jsi to vzal :-)
LOL ... to je ale Blbá hra. Opravdu, obtížnost je nehorázně přemrštěná, spotřeba střel na jakési létající masožravé rostliny je třeba i 100. Dostal jsem se přes jednu překážku jak mi radil Psyx, následně jsem spadl do textur, vrátil se, spawnující nepřátel se objevil, když nebylo kam couvnout, jen se mě dotkl samozřejmě Dead. Oka, ještě to vydržim, jdu na žebřík - spadnu do textur "Game Over" . Wtf?? Jdu psát rozčílený komentář!
Nemáš zač, byl jsi na dobré stopě. A to už jsi si za tu chvíli mohl všimnout, že pokud vystřelit, tak 30krát :-D
Díky =) Já do něj vystřelil jednou nebo dvakrát - to je ale kravina, jak na to člověk má přijít, že musím do něj vystřílet zásobník =D
Asi vím co myslíš, jsou tam dvě místnosti a nahoře se vine plošina, pořádně se rozhlídni v první místnosti a uvidíš zrezlý žebřík, párkrát do něj vystřel a on spadne.

A za jak dlouho? No já to hrál, vidíš příspěvky... asi 56 minut, to jsem neběžel žádný speedrun a poctivě jsem před těma motýlkama couval :-)
PSyx: Za jak dlouho se to dá dohrát a ve 2 misi jsem se zasekl : Jsem někde v kanálech, vstoupím do místnosti a nademnou je jakási plošina s náboji, ale nejde tam vyskočit :/
Jako chlapi, to netuším kde je problém, v pohodě jsem to znovu dohrál, ani jeden zásek...
Jen tři smrti, z toho jednou to bylo bugem :-)

A ono to má temnou atmosféru, takže světlý obrázek asi nebude. Něco zkusím najít...

A ještě jedna oprava... To místo co mě štvalo, jsou tam plošiny, ale jediná sviňárna je, že jsou tam ty koule(neelektrický, moje chyba) a ty vás po zásahu otočí o 90°, takže uhybáte, koule vám dá ťafku a už si to štrádujete z plošiny dolů :-)

Použij toto, pokud myslíš, že to bude k lepšímu...
A jestli se tam dá udělat nějaky lepší (světlejší) screenshot, tak editujte, páč ten můj obrázek stojí za hovno.
Dobrá, jdu to rozjet znovu, i když můj herní deníček nikdy nelže a podle něj je ta hra v pohodě :-)
Kurňa, máš pravdu. jsem to zkusil a základní bambitkou opravdu sundáš motýla na 22 zásahu plus pár drobnejch vedle, páč ovládání je slabší :-)
40x, to přeháníš :-) Rád hraju ve hrách na těžkou obtížnost, takže v tomhle problém nebyl :-)
Tak to jsi dobrý, páč já jsem do jednoho motýla musel vystřelit nejméně 40x :)
No dohrál, už si to teda moc nepamatuju, nepřátelé byli celkem lehký. Ale co mám v živé paměti, že tam pak byl takový hnusný level, kde jsem padal pořád z nějakých plošinek dolů a do toho tam byli nějaké nepřátelské elektrické koule, no hnus :-)
Psyx: Ty jsi to dohrál? Já vždycky chcípl tak u třetího nepřítele:D