Takže stupidní stupidní stupidní. Nekonečné davy přátel. I když mě nepřítel nevidí zabiju ho zavolá další dávku nekonečného davu. 45 minut hra se neuložila, takže me to šouplo hodně dozadu.

Enemáci se berou od všud prostě respawn.. Větší škoda enemáka je, když mi dá pěstí než když dostanu zásah smg :D

Nemožnost hru ukládat.

Při tom je hra tak originální, ale tak doděláná, že nemám nervy
Trochu mi to připomnělo nedávno viděného Pana Dokonalého, když jsem po každym zastřelenym členovi ochranky sanatoria musel 5 minut uklidnovat tu vystresovanou holku!

Jo, ten klíč byl dobře schovanej, naštěstí zásadně mlátim po hlavě všechno, co dejchá, tak to nebyl problém!
Vypadalo to lákavě, ale jednak si to neporadí s 16:9, takže je všechno rozpláclé, a ovládání je na nic. FPS je ok, ale ovládání reaguje s cca 1s prodlevou a je hrozně nepřesné... :- /
Sakra, ani jsem nečekal, že mě to tak chytne. Jsem tomu zprvu chtěl dát 60%, ale kvůli příběhu, který mě už dlouho u hry nebral (myslím, že naposled to byl Dreamfall a ještě před tím si vzpomínám na Mafii), takže jsem překousnul ovládání a kameru, které stojí docela za prd a chtěl dát 70%, nakonec zatím dávám 80%, ale nevím, zda je to konečné. Hra mě může překvapit či znechutit, ale když bych si měl vybrat, tak volím to první.

Rozhodně je to dobrá hra, ještě by se to prý dalo přirovnat k PSI-OPS, takže kdo měl tuhle hru rád, tak Second sight by si měl také oblíbit. I když podle recenzí čtu, že Second sight je pomalejší a více adventurní - no dalo by se říct, ale já jsem totální lama na adventury a hraju přímočaré střílečky, ke které má tato hra sice daleko, ale přesto jsem s adventurními prvky problémy neměl. Až na pár capin, ale to jsou detaily. Třeba klíč by mě nenapadlo hledat tam, kde nakonec byl.