Rubber Ninjas je fajn hra. Pamatuji, jak jsem krátil velkou část přednášek z češtiny právě touhle hrou s kamarádem. Sice se dá hrát singleplayer proti počítači, ale není to takový zážitek jako proti reálnému hráči. Nechápejte mě špatně, umělá inteligence je dobrá (nebo takhle - blbá, ale v téhle hře postačí i blbá na narážení/utíkání) a počítač dokáže být výzvou i pro zkušeného hráče, ale hrát s normálním člověkem jako za starých časů na jedné obrazovce (oba jste v aréně), to je něco. Nejraději hraju s přítelkyní - právě jednoduchost ovládání pomáhá k rychlému osvojení základů a tak je hra vhodná i pro začátečníky.

Jasně, nedá se to hrát pořád dokola, po pár zápasech hra omrzí. Ale v takovém případě jí vypnu a vrátím se k ní za týden-dva, no problemo.

Ač se nedá přímo nastavit rychlost hry, dá se do jisté míry regulovat nastavením grafiky, takže každý si najde. I na silném počítači to pořád běží slušně

EDIT (je to nějaké suché, tož abych ještě něco dodal):
Člověk by až nevěřil, jak může být žďuchání postaviček do sebe zábavné. Dají se vypracovat různé taktiky -
1)trvalé utíkání, utíkání a pak jako blesk z čistého nebe udeřit na nepřítele
2)agresivní styl, neustále dorážet na nepřítele
3)opatrný, vyčkávací styl, kde je hlavní pointou natáčet se tak, aby hráč chránil hlavu (nejzranitelnější místo)
===>>>Tomu pomáhají i různé zbraně. Nejde tak ani o to jak vypadají, ale jak jsou dlouhé/tlusté, neboli jak se pohybují a jak jejich masa pohybuje hráčem. Ukočírovat některé je docela práce.

A šťouchat do přítelkyně obrovskou nafukovací pannou s prsama je docela sranda. Tedy ve hře.

Pro: Zábavnost

Proti: Jednoduchost