Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • XOne 75
Je potřeba říct, že nejsem zrovna milovníkem nahánění malého nesmyslu po zelených pažitech, nicméně v rámci rozšíření si obzorů a pravidel jsem se pustil do tohoto golfového dobrodružství, protože jediné co jsem kdy v rámci tohoto sportu zkusil, byla nějaká arkádka minigolfu.

Kupodivu jsem byl překvapen a po pár odpalech jsem se ponořil v rámci profíka v PGA tour do pokořování těch ptáků, které jsem neznal - birdie a eaglů :-) a pomalu jsem se začínal dostávat pod par v rámci jendotlivých jamek - nicméně je potřeba říct, že patovat na greenu je dost těžká záležitost, zapomeńte na rovinky, často musíte na greenu hrát do kopce a v zatáčkách. Do toho Vám stojí v cestě písečné bunkery, vodní pasti a vysoká tráva či lesíky, vše jako na reálných golfových ihriskách.

Mimo klasické kariéry, kdy prosvištíte turnaje v rámci tůry, je povedený i challgenge balíček, kdy je hráčským úkolem dopravit míček do jamky, sestřelit terče nebo umístit malého kulaťáka přesně na místo a získavat tak do jedné do tří hvězd. Já se bavil, takže si říkám, jestli ten golf nezkusit i v reálu - 75 %
+9