Kdysi jsem Robounivesum cetl, ale bohuzel mi chybi posledni tri dily :( ani jsem nevedel ze existuje i hra podle techto knih (btw.cteni to bylo vyborne), vypada to ze to pohani stejny engine jako Journeyman project?
Hrál jsem jen chvíli (virtualizované 98 opět odešly do věčných lovišť, přes noc), ale jakožto čtenář série Robouniversum a některých Asimovových prací tento počin oceňuji.

Jinak pokud by to někoho zajímalo, série Robouniverzum vyšla v češtině v osmi svazcích v Knižním klubu - první a poslední kniha obsahují Asimovovy povídky a eseje a zbylých šest obsahuje vždy po dvou kratších příbězích, čtyři a čtyři na sebe navazujících. Z prvního příběhu si bere úvod (přistání v modulu bez paměti), následně přeskočí celý zbytek knihy a pokračuje až na posledním odstavci a v knize druhé. Na druhé straně jsem se při testovacím hraní moc daleko nedostal, takže je možné, že i ten zbytek je nějak zohledněn.