My včera ze Steamu dostahovali, ještě počkáme na jednoho kámoše a jde se na pařbu :) na první pohled to vypadá velmi dobře, uvidíme, jestli si to vysokou laťku udrží i po několika hodinách hraní.
@Say (16.05.2013 14:22): Free to play uz jsem to davno dal do zajímavostí :P bohuzel jsem opomenul diskuzi
Jestli to má cenu zkoušet jestli tě baví MMORPG tak ano podle Ebbovího komentare se nerid mluvi, jako kdyby Rift nemel, co nabidnout ..Rozhodne tam bylo zajimave pvp, expeni jsem delal z questu zadny nekonecny zabijeni mobu.. Potom objevujicí se portaly ze kterych chodi enemaci a nici vesnice = poradani raidu za ktery dostavas bonusy veci ..Bavilo me kraftit..Mas tam spousta hadanek za ktery dostavas nekdy i epicke veci..
Lide tam byli pratelstí..

Minusy uz to nehraje tolik lidi, nekdy az moc rychle respawnujicí se mobove..
Jo a nejhorsi bylo kolikrat jsem cekal i nekolik desitek minut na pvp areny..
Tak na jednom serveru hralo kolem 500 lidí =very high populace to byla asi nejvetsi chyba hry malo hracu na vyssich levlech .. Rikal jsem si, kdy to spojí ani nevím, zda je propojili

Ja to hral jeste za mesicni poplatky a skoncil jsem s levlem snad 41-46.
Mimochodem GW2 se temi portaly mohl inspirovat :) pokud to vedel Rift o Gw tak obracene..Ja chtel mit, co nejdriv 50 a chodit poradny dungeony a tak.. Takze jsem se zajimal jen o to,abych mel level 50 takze zbytkem jsem se nezajimal chodil jsem pvp a expil z ukolu a chodil na raidy na portaly..
"Tedka" jsou nejaky novy pridavky placeny a nedavno zas neco vyslo.Ja mel jen zaklad za 1400 hral jsem i betu a kdyby me to nebavilo nekupuju to..A to se stane malo kdy.
@Ebb (25.03.2013 14:30): Jasne, o to ti jde, kdyz neco nechapu rict,ze to nema hlavu a patu.
Chce to víc cist :)( a ted mi reknes tak se nauc lip psat :D). Jestli ctes knihy tak jses urcitE setkal s texty, ktery si musel precist i 10x zasebou a nebo jeste lip ho vubec nechopis a reknes si, co to sakra mele.(Ale radsi reknes ja vsemu rozumim)

Udelam ti radost, kazdy nemuze byt dobry, jako ty.Toho si vaz, jses profík prece!A nekam to treba i dotahnes.

Na víc,dle komentu a recenzí by jsme se stejne neschodli sice je tam par veci, kde se shodujem, ale ve vysledku urcite ne.. Tím padem muzem max na sebe reagovat i kdyz lepe receno ignorovat se (i kdyz muzou nastat vyjimky, jako byla tahle)
Ebb:Ty si takovy lhar ty jo. Nic noveho jo :D...Bud si to nehral a nebo si byl na drogach.
A je dobry se zamyslet nad tim,ze je to mmorpg, ty vicemene nic noveho neprinasi(hlavne ty free) , ale vetsina placenych dobrych her, jako je rift neco noveho prinese.. Krom nove grafiky zpracovani pvp dungeonu apd..