Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pulsator

Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Hra byla zrušena
Amiga
Vývojáři:
Fullspeed Creative Development
Mezi majiteli počítačů Amiga netrpělivě očekávaná shoot 'em up akce, která měla vyjít pod hlavičkou vydávající společnosti APC&TCP. Smlouva na vydání byla podepsána dokonce dvakrát, poprvé v roce 1997, podruhé v roce 2000, ale mezi veřejnost se Pulsator nakonec nedostal. K dispozici je hra v podobě hratelného dema.

Ohlášena byla z boku nahlížená arkáda určená pro procesory 68030, s plynulými animacemi, jemným paralaxním scrollováním s 50 FPS a osmikanálovým zvukem. Předlohou pro hru se staly klasiky žánru, což dokazuje i samotné demo. Urputné souboje se stovkami nepřátelských formací a nezbytných bossů se měly odehrávat na planetě Aktris, která se stala domovem stanic na výrobu válečných lodí. Úkol pro hráče bylo zničení všech protivníků i samotné stanice a jejího stvořitele. Zajímavé jistě je, že větší část planety se nacházela pod vodní hladinou a tedy i dění na obrazovce se většinou odehrávalo pod vodou. Tomu samozřejmě odpovídali i typově přizpůsobení protivníci a okolní prostředí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.