@Walome (16.08.2013 09:43): Taky je nepoužívám, není nad to vyšachovat soupeřovu obranu rychlými přihrávkami - celkově je moje hra založená na přihrávkách, rychlých protiútocích a důrazu. Kličky kašlu :)

Tak jsem v BaL vyhrál Ligu mistrů, mám hodnocení 109 a vejš už to dlouho neleze - asi je to nějakej strop. Stal jsem se kapitánem, zjistil jsem, že to asi nepřináší žádný výhody (doufal jsem že budu moct mluvit do sestavy či formace, ale nejde to).

Prošel jsem přes Roda Kerkrade, pak půl roku Newcastle (představoval jsem si to jako hostování, i když to hra samozřejmě nenabízí :P), Porto, AC Milan a skončil v Barceloně, kterou sice nemám rád, ale měli nejlepší hráče a tudíž AI se tu chovalo "nejlépe" - hráči si nabíhali, uměli přejít 1 na 1, apod. Přecejenom když hrajete za kreativního záložníka, přihrajete a útočník pokaždé skončí na prvním obránci, tak to tolik nebaví jako když tam naběhne Alexis Sanchez (je tu hrozně overpowered), pošlete mu do ulice killer-ball a on zavěsí pod břevno :P

Vtipné bylo, když byl Messi prodán do Realu a dělal tam kapitána a do Barcy byl koupen Casillas, to bylo fakt divný :D Ale ještě divnější bylo když do zápasu nasadil trenér na pozici středního záložníka Valdése (!). PES je v hodně věcech opravdu debilní... Ale pár zápasů bylo fakt epických, třeba finále Copa del Rey proti Realu, to bylo vypjaté jak svině, hlavně když jsme v lize skončili druzí a tohle byla jediná šance se Realu pomstít - po 90 minutách 1:1, po prodloužení jsme vyhráli 3:2 a týden poté jsme vyhráli Ligu Mistrů 4:0 proti Marseille (přejeli jsme je jak hovno).

Jo a ty repre přáteláky v průběhu sezony, kdy jsme hráli proti Pakistánu, Kambodži a podobnejm sráčům, to bylo tak neskutečně otravný, že jsem po chvíli všechny repre zápasy začal přeskakovat, zpracování repre zápasů je hodně velký zklamání.

Každopádně musim tu hru smazat, už tak jsem u ní strávil více času než bych chtěl... Sbohem můj naskillený záložníku ;-( :)
Co se týče Become a legend, tak od minulého dílu je to velký posun dopředu. A je to způsobené jen tím, že si hráči více nabíhají a v některých týmech se do útoku často zapojují i krajní obránci, což obrovsky hru mění. Bohužel jsem ted přestoupil do Porta a tam krajní beci většinou jen stojí vzadu a čumí.

Každopádně jsem odehrál pár opravdu podařených utkání, hlavně v lize mistrů, kde jsem po velkém boji nakonec postoupil ze skupiny ve které byl Dortmund, Inter a Olympiacos. Škoda že se to střídá s nesmyslnými (a dost častými) repre přáteláky s Marokem, Libanonem, apod.
Ti rozhodčí jsou hrůza děs. A trefím tak 4 tyče za zápas. Čím víc pesko hraju, tím víc klesá moje hodnocení tohoto dílu. Demo mě dokonce bavilo víc, ve finální verzi mi něco nehraje,ale zatím nevím co :)
FIFU 13 jsem teda zatím hrál jen demo, takže soudím jen z něj, ale reálnější fotbal je pro mě PES, FIFA je arkáda!
@Red (28.09.2012 17:35): Naštěstí tam je celkem srozumitelný tréning, ze kterého se dají ty pokročilé pohyby naučit. Akorát škoda že to pořád hlásí "zmáčkni RT/LB/..." a neumí mi to říct, na který klávese to mám nastavené, takže si to musím psát na papírek :) Ale stejně tam jde na klávesnici udělat tak polovina věcí, na ty další je vhodné mít gamepad no.
Jaké je ovládání? Zase je u penalt nebo triků potřeba joypad nebo gumové prsty?
Je to rozhodně lepší jak minulý ročník, ale na FIFu si to asi škrtat nebude...
ahoj,jestli to už někdo má ,já už to mám a mám celkem blbou grafiku obraz a tak tak se chci zeptat jestli to mate taky jestli to je chyba hry a nebo u mě díky moc