Tenhle kousek má to co je u hry jedno z nejdůležitějších, a to je hratelnost. Hrál jsem to mockrát, i když už to je třetí pokračování téhle série tak ten samotný nápad a koncept je prostě originál a neskutečně zábavný, prostě sranda. Spousta kouzel, která dokázala nadělat opravdovou paseku, roztomilá grafika a výborný zvuky, řev vesničanů prchajících před roji včel, tornády, blesky atd. atd. to nemá zkrátka chybu. Hlavní šamanka je řádně drsná slečna a zdárně jí sekundujou bojovníci, zaříkávači a vrhači fireballů. Vždycky jsem si vychutnával vše co nejvíc zlikvidovat, celou krajinu překopat, potopit, rozmlátit atd.:) Celé je to zábava a je to neuvěřitelně znovuhratelné.

Pro: grafika, zvuky, hratelnost, kouzla, nápad

Proti: nic mě nenapadá

Ano, hru jsem hrál (bohužel nedohrál) a kromě v článku napsaného mne doslova uchválit způsob, jakým se vývojáři vypořádali s herní mapu. Je to KOULE, planeta, kterou můžete doslova dokola obejít. Naprosto parádní, je to vysoce realistické (v reálu na konec světna nenarazíte) a dost inovativní (obejít celou planetu a uštědřit protivníkovi ráno do nechráněných zad). Navíc mi imponovaly již zmíněné efekty kouzel a taky legračné animace vojáčků i šamanek :-)

Pro: Grafika, mapa coby koule, hratelnost

Proti: Už to není hra na boha, ale taková zajímavější RTS