@Letící Orel (26.05.2023 19:10): Tak jestli Limbo bylo repetitivní, tak já jsem čínskej bůh srandy. Vždyť v podstatě co několik minut přišlo s novou překážkou a novým stylem hry... jednou se měnila gravitace, jednou jsi se musel vypořádat s parazitickými housenkami atd., navíc herní doba 1-3 hodiny repetitivnosti taktéž příliš nakloněna není :).

Asi mě fakt nepřestane udivovat, jak v dobách nudných open world copy+paste sandboxů, kde se 50 hodin pořádně nic neděje a jednu a tu samou činnost vykonáváte milion a jedenkrát, někdo dokáže o podobných hrách psát jako o "repetitivních".
@Fritol (26.05.2023 13:03): Hrát to po vydání má jednu nespornou výhodu - zatím nejsou nikde spoilery :D

Viděl jsem, že v recenzích hře vytýkali snad jen jednu hlavní věc - malé tempo a určitou repetitivnost. Tyhle dvě věci mi ale právě ani trochu nevadí. :) Limbo na tom bylo podobně, ale ani tam jsem neměl pocit, že se nudím. Ta amosféra to držela až do konce.
@Fritol (23.05.2023 21:14): Zatím jsem ve čtvrté kapitole od začátku, a jsem okouzlen :) tohle je přesně ten typ her, který zbožňuju. Často se zastavuju a jen se kochám. Ta minimalistická malovaná grafika je dovedená k dokonalosti a zatím jsem nenarazil na chybky v ovládání nebo texturách. Příběh je jednoduchý, ale musím přiznat, že je podaný dost silně a intenzivně. Hra má všechno, co jsem od ní očekával a budu postupovat tak pomalu, jak to jen půjde :D