Edit: Tak ještě že toho Blacquilla máme, ten čtvrtý případ je doslova radost :D Humor geniální a takhle by měla nějak vypadat obhajoba od Phoenixa. Blacquill je jen málokdy zahnaný do kouta a dokáže chytře a pohotově proti argumentovat, jo tohle je po Gavinovi druhej nejlepší prokurátor série :D
@Electricman37 (14.04.2020 18:17): Hele co to teď hraji, tak jde vidět jak jim ta jejich stejná omáčka překáží ve story tellingu. Pribeh ohledne rebelu v tom kralostvi a zakazani pravniku je dobry, ale prakticky to vyjde v niveč. Nikdo nikdy neumre, nemas se o koho bat a vis ze to vse bude zalite v slunci, protoze by fanousci jinak byli smutni, kdyby se nejake jejich postave neco stalo :D

Nemluve o tom ze znovu shledani s Mayou je teda tezkej pruser. Prakticky se nevidi pet let, ci jak dlouho a ani se neobejmou, nic. Behem dvou minut je ihned obvinena zvrazdy a jede se :D Ti scenaristi jsou fakt paka, jestli tu formulku nezmeni, tak at ani dalsi dil nedelaj. Minimalne by mohli nejak vztahy mezi postavami rozvest :D

PS: Už je trapný jak je každý adoptovaný dítě :D
@jones1240 (11.04.2020 09:09): Jsem teď u 4. případu a mě to teda baví. Jo, je to furt to samé, vždycky přijde jen pár změn, ale mně to prostě stačí. :D Jinak fakt doufám, že dělají na dalším díle, od vydání Spirit of Justice už to budou 4 roky.
Tak jsem to po delší době opět rozehrál a jde to :D Už mě fakt začíná srát, jak je to pořád to samý a nic se nikam neposouvá. Nový prokurátor je fajn, ale zase je to prostě ta klasika, kdy vás nesnáší a snaží se vás fanaticky zničit a to i když ví že obžalovaný je nevinný :D Achjo, už to chce změnu.