Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

P. P. Hammer and his Pneumatic Weapon

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1991 AmigaC64
Vývojáři:
Traveling Bits Production
Moderní Lode Runner, zde jménem P.P. Hammer, ozbrojen těžkotonážní sbíječkou, se vydává na cestu za poklady antických císařů i starověkých králů. Ať už je to staroegyptská hrobka, útroby římského chrámu nebo sklepení středověkého hradu, všude náš hrdina pilně pátrá po zlatu a stříbru. To se většinou ukrývá pod masivními kamennými bloky, ale s pomocí moderní technologie je hračkou si cestu k němu prokopat. Za úspěchem se skrývá malý časové problém. Po několika sekundách se sbíječkou odstraněný kámen objeví znovu na svém místě a P. P. Hammer tak musí dávat velký pozor, aby pod ním nezůstal uvězněn.

Časový limit odpočítává sekundy i pro průchod každou úrovní, zde však existuje možnost si jej prodloužit pomocí přesýpacích hodin, které máte k dispozici. Dalšími pomocníky při "těžbě" pokladů jsou lahvičky s magickým obsahem, díky nimž pneumatické kladivo vrtá rychleji.

Vývojáři zde použili 2D pohled s horizontálním skrolováním a příjemně barevnou grafiku s vtipně vykreslenou hlavní postavou. Hra obsahuje celkových 70 úrovní s možností ukládání pomocí hesla, které získáte po dokončení levelu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.