K Oil Rush mě přilákala grafika a prostředí postapokalyptického Vodního světa, mého zamilovaného filmu. Co se týče herních mechanik odkážu na profil hry, který je popisuje výstižně. Vzhledem k neskutečně otravnému lagu zvuku (vyskoušena integrovaná zvukovka i Audigy) a pohybu myši (GF 4870) jsem nastavil easy obtížnost a vyrazil na vlny obklopující ropné plošinty a továrny na svém čmoudském skútru na easy obtížnost. A dobře jsem vybral, ještě že jde hra ukládat v misi. Jedna úroveň ke každé večeři několik dní po sobě a máte to za sebou. Solved. Hratelnost vyloženě neurazí. Co ale urazí je příběh a jeho prezentace svépomocným dabingem. Jedná se o krystalický Rambo style - odmítáte uposlechnout rozkaz, protože velení je stejné jako ti, proti kterým boujete. Atakdál. Když vám ke konci zakalí partačka, řeknete si akorát, stějně to byla kráva, umřela úplně zbytečně. A takhle to asi autoři nechtěli.

Suma sumárum, když tuhle hru minete, vůbec nic se nestane.

Pro: Nádherná grafika.

Proti: Otravné bugy indie hry, která zůstala na půl cesty.