Hra, která je zábavná asi jen na Wiičku s pohybovejma ovladačema v partě přátel. Na PCčku na klávesnici v singleplayeru je to nuda jak prase. Nalákala mě svojí tématikou - katana? nunčaky? Propracujte se od bílého až k černému pásu? Navíc v akci na steamu za pakatel? Screenshoty nevypadají zase tak špatně, tak přece to nemůže bejt tak špatné.

Bohužel je to špatné. Hratelnost je neskutečně primitivní, tohle by zvládl odehrát každý průměrný orangutan. Kdyby se aspon minihry nějak střídaly, ale je jich tam prostě jen šest a vždy když se dostanete na další stupeň musíte dělat znovu ty co už jste splnili, což je v mých očích nehorázný opruz, který mě naprosto dokonale odradil od toho hru dohrát.

Trochu zajímavá je aspon volba meditace, kdy vám ninja master říká pokyny "jak správně meditovat" svým japonským přízvukem. Možná ta grafika je ucházející, ostatní je otřes. Stálo mě to sice jen pade, ale stejně jsem nasranej, měl jsem radši jít na dvě piva...

Pro: nezaplatil jsem za to $40, což byla cena při uvedení na trh

Proti: primitivní hratelnost, málo miniher, úkoly se musí opakovat