@Tulareanus (26.04.2021 21:04): Rozumím, ono přidat sem hru není tak jednoduché. U některých her jsou nějaké informace poněkud nejasné nebo člověk neví, jak si má poradit v případě vícero alternativních možností :) A ověřování informací zabere taky hodně času. I tak jsem se už párkrát v něčem sekl a muselo se to po mně opravovat ve schvalovacím procesu (tímto děkuji všem nezdolným přidavačům) :)

Přišel mi trošku lepší, ale jen o ždibíček. Přidává tam nějaké další možnosti a taky za tebou může Nexomon běhat venku :D Taky mi přišel vtipnější ten kočičák Coco. Přece jen, robůtek Atlas je fajn, ale nemá moc široké výrazové možnosti. Coco dokáže lépe podtrhnout absurditu vtipů a má prostě kouzelné grimasy. Jelikož jsem po dvojce šel teprve na jedničku, tak už jsem věděl, co mám zhruba čekat, takže Nexomon 2 to má u mě pocitově lepší. Ale oba dva jsou super.
@Tainaru (26.04.2021 20:54): Mne sa takto podarilo na pár hier, ktoré mám v steam library , zabudnúť. Neboli na dh, tak som ich neoznačil ako vlastnené. :D Mal by som veru nejaké hry popridávať, len sa mi ťažko k tomu dostáva...
btw: tebe prišiel Extinction lepší než pôvodný Nexomon? Prečo?
@Kejtee (26.04.2021 19:35): Spomínal som ju dávnejšie v kontexte pokémona a toho, že som uvažoval, že by som ju zaradil do 10. kategórie tohtoročnej výzvy na HC. Aj keď technicky už mám tú kategóriu na HC splnenú. :X