@Tarhiel (24.05.2024 16:53): Wyvern Crown of Cormyr je sice dobrý, ale dvakrát je v příběhu povinné "Jousting" (netuším, jaký je český překlad), které v Enhanced Edition verzi spolehlivě freezne hru, pokud není ukončeno v prvním kole. Takže tento modul vyžaduje nekonečné alt+f4, load, další pokus...

Takže WCoC v EE nedoporučuji hrát.

Hrála jsem ještě Pirates of the Sword Coast a Dark Dreams of Furiae. Ty aspoň fungují, mají pár dost zajímavých nápadů, ale zbytek průměr a navíc jsou dost krátký.

Teď hraji dokončenou EE verzi Darkness over Daggerford a zatím to teda vypadá dost dobře. Určitě o level výš než ostatní zmiňované moduly.
@Peach (24.05.2024 15:37): Je to tak, Shadowguard + Witch´s Wake sú neodokončené moduly (mali to byť začiatky nových samostatných kampaní, ale keďže ich ľudia nesťahovali v takom množstve, v aké Bioware dúfalo, tak to uťali. Podľa mňa sa prepočítali aj v tom, že Ti nenaservírovali celý príbeh (ucelený modul), ale len časť a mnohí hráči určite čakali, kým to skompletizujú, aby si to zahrali - takže sme si nezahrali :) )

Kingmaker + Wywern Crown of Cormyr sú jediné singleplayerové oficiálne moduly, ktoré za to stoja, ostatné už potom len od fanúšikov.
Rozšíření Kingmaker se skládá ze tří modulů:
Kingmaker - docela dobrý, asi stojí za to si zahrát, pokud vás NwN baví.
Shadowguard - neohromilo, nevím proč by to někdo měl hrát. Asi to mělo být součástí větší kampaně, ale přišla jen první kapitola.
Witch's Wake - začátek ohromil úžasnou atmosférou. Pak jsem zjistila, že se celý modul dá proběhnout asi za 20 minut a je náhle utnut titulkama. Asi jako když by místo 4 dílné minisérie přišla jen třetina prvního dílu a konec by byl uprostřed věty. Nemá cenu pouštět.