Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Naturix

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
adventura > akční adventura
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1994 At8bit
Vývojáři:
Raster Software
Oficiální stránky:
http://raster.atariportal.cz/atari2.htm
Naturix je plošinovka s adventurními prvky od českého vývojáře Radka Štěrby (Raster Software). Hru vytvořil v roce 1994 během svých studií na Palackého univerzitě v Olomouci. Vývoj hry úzce konzultoval se svým kamarádem a také vývojářem Robertem Knillem, který např. ovlivnil finální podobu hlavního hrdiny.

Hráč se ujímá titulní postavy Naturixe, obyvatele planety Naturland. Jste vysláni na základnu, která se nachází na jednom z měsíců Naturlandu. Ta je však obývána nepřátelskými stvořeními. Cílem je najít 4 bedny a navigační přístroj. Celá hra se odehrává ve světě o 124 obrazovkách, který je plný nepřátel. Hráč může najít určité předměty, které mu umožní dokončit hru. Velmi užitečné jsou střely, které umožňují zničit nepřátele. Taktéž je třeba sbírat klíče, aby se hráč dostal přes zavřené dveře. Na některých místech musí hráč vyřešit logické hádanky, např. oblafnout teplotní čidlo, aby hráč překonal zaplavenou místnost. Po splnění svého úkolu se musíte vrátit k Naturixově raketě a odletět domů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.