N
N

Vyšla verze 2.0! Proti verzi 1.4 přibyl lokální multiplayer pro dva hráče a online databáze úrovní. Také byla změněna skladba základních úrovní, editor úrovní a uživatelské rozhraní obecně. Stahujte na domovské stránce nebo hrajte ve webovém prohlížeči na Kongregate. Ve webové verzi chybí editor úrovní, přístup do online databáze úrovní a online žebříčky nejlepších výsledků.
Mates.94>spôsob zrátavania času pri prechode do iného kola (pri normálnych leveloch- nie User), ktorému som doteraz celkom nepochopil (myslím, že počet zobraných zlatých tehličiek súvisí s tým koľko budete mať času v nasledujúcom kole)
Na začátku epizody (sady 5 úrovní) máš 90 sekund. Čas se ti průběžně odečítá, když hraješ. Za každé sebrané zlato se ti přičtou 2 sekundy. Čas se ti na konci úrovně přenese do další úrovně v epizodě.
Zmáčkni tyldu (to pod Escapem), abys vyvolal konzoli. Ve složce se hrou máš soubor editor_manual, kde máš vše napsaný.
kto túto hru hral, neviete mi poradiť, ako spustím editor levelov? Nejak ho neviem nájsť :)
Jako zdroje inspirace autoři uvádějí Soldat, Lode Runner, Super Mario Bros., Super Bubble Blob, Zone Runner, Puchiwara No Bouken a moderní architekturu. Nakonec to asi není tak originální hra, jak se zdálo. Možná ten výčet někdy připíšu do popisu, takhle jej aspoň budu mít po ruce.