No to je síla! Jeden se nestačí divit, s jakou zarputilostí tenhle Milestone trousí další a další šmejdy a pěkně si drží pořád tu stejnou "kvalitu"! Tak trochu mi to připomíná Suchánka ze seriálu Ohnivý kuře. Když ty jeho pivní patoky někdo ochutná, bleje do kýblu, ale on přesvědčenej o kvalitě tý svý břečky vaří další a další srágory, který nikdo nechce ani zadarmo, natož aby za ně platil. Ano, přiznávam, Milestone už ode mě nedostane ani korunu, dokud si nějakej z jejich ekšperimentů nejdřív nevyzkoušim. Už jsem jim párkrát naletěl a stačilo. Vzhledem k vývoji "kvality" jejich produktů si nedělam žádný iluze, ale můžu veřejně slíbit, že jestli se po ochutnávce nějaký jejich gamesy "nepobleju do kýble", koupim si jí.
U MXGP2 už bohužel ochutnávka proběhla a kyblíček se hodil. Grafika opět stejnej průser, s tim už jsem tak nějak počítal. U her od Milestone to ode mě vždycky slízla na prvnim místě grafika hry. Ovšem u MXGP2 se stalo něco nečekanýho! Motorky se v týhle hře ovládaj na klávesnici tak zku*veně, že jsem i na chvíli zapoměl na to, jak mě irituje zprasená grafika hry! Ufff... jdu rychle od toho, tohle fakt nemusim. Jdu si spravit chuť, kouknu se třeba na... Travoltu v Saturday Night Fever.
*PS pro rejpaly ohledně mýho rejpání na grafiku Milestone her: Sice to podle mě nejsou informace zásadního významu co se vztahu hardware vs. "funkčnost grafiky hry na kompu" týče, ale pro někoho, kdo si na tom zakládá jen uvádim, že doporučenou hw-konfiguraci pro tuto hru muj PC splňuje.