Zcela se mýlíte, nejlepší je Bruce's Philosophers song, ze skečů pak filosofický fotbal a Brucové. Pokud ale pominu mou předpojatost, tak krásné kouzlo má i Fish slapping dance a vesničtí idioti.

SilentWolf: Asi myslíš Upperclass Twit of the Year, také uchvatné.
Mě se líbí obě soutěže..
1. je jakási olympiáda , např pro lidi co si myslí že jsou slepice
2. něco s postiženýma, týpek se třeba zajede vlastním autem :D

A pak samozřejmě papoušek!! a ten sportovec co si misto jidla vetře štěrk do vlasů :D :D

Jo a jak "to samo" způsobem zabije pár lidí a zničí celé sídlo (nakonec efekt jak atomovka) - nenašel by to někdo na YT ?
Tak to jsem zrovna neznal,zrovna Meanong of Life nemám ani jsem to neviděl,musím to shlédnout..

Jo Bicycle repairman je opravdu dobrý,ale toho s tím dlouhým jménem to už tak nějak v mezích :D..

Slavná je pak třeba ještě Spanish Inquisition nebo Restaurant sketch nebo The Funniest Joke In The World..
supermanovský bicycle repairman alebo dlhomenový skladateľ von Ulm boli nezabudnuteľní. :)
Oni toho měli fakt hromadu.U některých ani nevím jak se to jmenovalo ty scénky,dobrá byla pokud si pamatuji třeba Mr.Gumby brain specialist.No,to je prostě těžký vzpomenout si na všechny scénky..:D
jj dneska jsem si přinesl z Terryho ponožek velkej plakát Ministry of Silly Walks :)
Hádám že oni měli tolik songů že si každej nalezne ten svůj oblíbenej..

Ale nejlepší jsou stejně samotné jejich scénky..Třeba zmínění holič,mrtvý papoušek,prodejna sýrů nebo ministry of silly walks :D..
Bez znalosti angličtiny to prostě celkově ztrácí kouzlo,melodie už tak výrazná není..Lumberjack song je prostě o textu což sice ta Always Look On The Bright Side of Life také ale jde o to že celá skladba nesází jen na text.:D
Lumberjack je vtipnej a následuje po super scénce s holičem,ale co se týká melodie a chytlavosti tak myslím že song z Life of Brian je lepší :D:D