@Psyx (18.06.2019 12:49): tak zalezi jak ti to sedne, neni to uplne strasne, ale proste tam toho je moc a kolikrat se tam resi takove pitominy ze to nedokazu vstrebat a preskocim. Ale jinak hratelnosti jsou neptunie fajn :)
@Charllize (18.06.2019 12:27): Tos mě nepotěšil, na Neptunii se akorát chystám, né že bych tam nějak extra smysluplné texty očekával :) Dragon Star Varnir toto léto i na mém přijímači? No uvidím, propracovanost bojového systému se mi z letmého prohlídnutí těžko odhaduje. Ale na novinky se zrovna nehrnu, pořád mám z čeho vybírat, nejspíš bych i s hraním druhého Skelteru nějaký čas počkal.
@Psyx (18.06.2019 12:07): myslim ze jejich nejpovedenejsi co se pribehu a rozhovoru tyce je Death end ReQuest, ale tam zase dle meho krapet trpi ta systemova cast hry, sice souboje jsou super ale rozvoj postav a ty veci kolem jsou hodne spartanske, kdyz to porovnam s jejich predchozi tvorbou. jejich posledni hra Dragon Star Varnir je na tom udajne taky dobre, jak po strance systemu tak pribehu a postav. Zatim jsem vzdycky nejvic preskakoval u jejich nekonecne serie Neptunia, kde sice obcas jsou opravdu vtipne veci, ale vetsinou to je na umreni :)

Jsem zvedav jak to dopadne s Mary Skelter 2, jestli ji krome Switche vydaji i jinde. PS4 to asi nebude, tak aspon to PC. Sony totiz se svoji pruderni politikou tomu nepreje:(

PS: ted nedavno se mi podarilo sehnat Cross Edge na PS3, kde jsou postavy od ruznych jinych vyrobcu, jako Capcom, Bandai, NIS. Gust a podobne. Je to v konecnem vyzneni jako takovy trochu beckovy komiks o superhrdinech s lehce pritroublym humorem, ale da se to . Prim tam samo hraje rozvoj postav a skvely soubojak. Skoda ze se to nikdy mimo PS3 nedostane, licence na vsechny ty postavy skoncila, takze to je zrejme na veky uvezneno pouze v krabicovem vydani na PS3. Taky Compa hra:)
@Psyx (komentář): ja tohle sice nehral, ale jinak mam od tohohle vyrobce hry rad. Na druhou stranu me zaujala pripominka ze jsi preskakoval rozhovory, ano presne, taky se mi to u jejich her casto stava, je to obcas k nepreziti, ty plky, jak pises :) (ale sli do sebe, jejich posledni vytvory jsou uz na tom mnohem lip, co se tyce rozhovoru a pribehu)