@Charllize (20.07.2018 23:29): Já to nemyslel nijak jako agresivně či tak :D Já s tímhle i souhlasím ale zároveň i ne :D Každopádně já se ty hry snažím mixovat, takže kvalitní JRPG a do toho občas tyhle šílenosti :D
@jones1240 (20.07.2018 23:20): ja nerikam abys to nehral, jen ze to je ztrata casu. To uz je pak na tobe. Ani jsem nepocital ze bys souhlasil. Byla to jen dobra rada od nehoho kdo nad podobnyma hrama ztratil taky plno casu a k nicemu mu to nebylo, pac pak zjistil ze ty slavne znacky nejsou slavne pro nic za nic, a dost casto to co tyhle uzko okruhove hry delaji na prvni pohled neotrele, delaji lip:)
@Charllize (20.07.2018 21:40): S tímhle rázně nesouhlasím, to co ty dáváš za příklady jsou JRPG, sice velké kvality ale i tak. Tahle hra sice není od Sudy 51 ale myslím si že má svoje místo. Ukazuje studnici nápadů v době kdy ještě kašlali více na to kdo si to zahraje, a je prostě paráda to sledovat. Jasně ta hra nemusí fungovat ale je příjemné vidět ty nápady a jak tvůrci zkoušeli něco nového.

Já třeba hry hraji hodně kvůli příběhu a ten mě tady zaujal jelikož je příjemně hororově mysteriózní.

Klasický Suda 51 je hodně odlišný od Lollipop Chainsaw, dříve dělal hry co byli hdoně odlišné a experimentoval plus se zabývali dost zajímavými otázkami, co třeba vede člověka k tomu aby spáchal vraždu či trestný čin. Například jeho Vizuální Novela byla v tu dobu taky něco jako neobvyklého.

Prostě tyhle hry mají svoje pevné místo a podle mě by si je měl člověk zahrát aby viděl kam jsou schopni autoři zajít když mají nápady :D
Ja nevim. Tyhle Suda hry. Jasne je to uchyl a ty hry jsou zvlastni a jine. Ale proc si nezahrat radsi neco co ma globalne vetsi hodnotu nez ztracet cas s timhle. Me se treba Lolipopka taky libila, ale proste prislo mi skoda ji venovat nejak vic casu kdyz je plno her ktere jsou proste vic zasadni. tyhle uchylarny nic neovlivnily a neovlivni, jsou jen pro uzkou skupinu lidi a nikam hrace moc neposouvaji, aspon ne v pripade kdyz nema nahrane ty zasadni kousky. Tomuhle bych se venoval az nebudu vedet kam sahnout. Hrat radsi Final Fantasy, Xeno serii, Dragon Questy, Legend of Heroes, Tales of, Star Ocean, Agarest, a dalsi zasadni hry a serie, na hry od Sudy a podobne je vzdycky dost casu:)

PS: tim nemyslim ze je spatne zes to pridal, naopak:)