@ViRus (03.04.2013 23:39): Dobře jak chceš, já už ti nebudu oponovat :)
Navíc ještě budu muset změnit datum vydání na 29. ledna 2013, co je na Desura shopu.

Podle jednoho zdroje vyšla retail ruská verze dokonce už v únoru 2012 a anglická mutace v listopadu. Ale žádný kloudný cover Gogole nenašel…

A jinak, pokud někdo chce přidat, vyšla další hra od sildenu. :)
Nerad bych působil jako pedant a rozumbrada, a proto navrhuji, že bychom se mohli shodnout na následujících bodech.

Popis: pokud se ti zdá, že je popis či jeho část nebetyčná blbost, je možné sjednat nápravu editací a já tě ujišťuji, že se na něj ani nepodívám.

Cover a název: Dosavadní pravidla jsou takové, že pokud existuje v době přidání hry, zde na databázi, anglická mutace, nejlépe evropská, jako primární název se bere právě ten. V tomto případě Manhunter, jako sekundární název budiž tedy Sniper: The Manhunter. U coveru je to podobné, na prvním místě je UK cover, jelikož neexistuje retail evropská verze, jen digitální, mohl by být cover stávající, pokud bys nenašel nějaký jiný, ale ne ten ruské verze a alternativní covery bohužel nejsou možné.
Je zjevné že hra vůbec nevyšla na západě a tudíž neexistuje žádný UK cover.
Retail verze vyšla na konci roku 2012 určitě v Rusku roku a dál nevím kde. To na co tady odkazuje ViRus je verze šířená přes digitální distribuci až po roce 2013.
Tyto gamaplaye potvrzují že název „Sniper: The Manhunter“ není nějaký výmysl warez fora.
Předešlý příspěvek *obsahoval*
@ViRus (03.04.2013 15:13): Ty jsi přeci napsal že ten název pochází z warezu. Třeba byla distribuována i pod dvěma názvy. Pod názvem: Sniper: The Manhunter distribuovana na DVD a pod Manhunter digitální distribuce. Když se podíváš na stránku metacritic a ostatní weby tebou zmiňovaný datum vydání je 29. ledna 2013. Ja jiných je zmíňka o DVD verzi. Spustu her když zadás do googlu, tak ti vylezou odkazy na warez, nic neobvyklého.

Ten cover co máš ty, je nicneříkající. Správný cover má mít rating, výrobce a případně distributora.

-Nejsem si vědom že bypůvodní text neobsahoval nějaké výmysly…
-Potom máš jinou logiku než já.
Má to cenu se o tom dál hádat?
Tolik povyku kvůli nějaké ptákovině, která ani nikoho stejně nezajímá, eh. Takových tuctových stříleček jsou mraky.
Mně osobně to nestálo ani za toho 0,75USD v Groupees balíku a už vůbec bych s tím neztrácel čas,
@Malis (03.04.2013 14:53): Většina webů zná hru pod názvem Manhunter (Metacritic, Gamespot nebo indiedb aj.) i digi shop Desura, který ji nabízí ji má pod názvem Manhunter. Když zadáš do googlu tvůj název Sniper: The Manhunter tak většinou vedou odkazy na stránky z warezem. Takže dle tvé terminologie jsou všichni ti co mají jiný název hlupáci?

Ne není, jsou zde pravidla, že je cover v první řadě UK, což odpovídá více mému coveru než tvému, ale vzhledem k tomu, že zatím neexistuje, jestli vůbec bude, retail verze Games for Windows nepřipadá v úvahu.

Tak v tom případě i původní text, ze kterého jsem pochopitelně vycházel popisoval lži v obsahu.

Logické vyústění věty je, že na menší vzdálenost se lépe hodí pistole, což neznamená, že samopal i sniper rifle se nedají na tuto vzdálenost použít.

Ano je tak Games for Windows což je opravdu detail! Vzhledem k tomu jak zde vyskakuješ pohoršeně.
@ViRus (03.04.2013 14:11): Takže ty tvrdíš že název: Sniper: The Manhunter si vymyslela Warez fóra? Najdi mi jedinej obchod, kde se dá koupit Manhunter? Na oficiálních stránkách se hledá distributor pro hru s názvem Manhunter ale pod tím názvem nebyla distribuováná! V Zingu jsou nejspíš taky hlupáci, když si název kopírujou z warezu.

Cover jsem hledal přes google a to že pochází z torrent stránky je snad úplně jedno…

Ano, ohledně toho souvětí to je jen tvůj subjektivní názor, když se podíváš na oficiální stránky, tak uvidíš, že nic takového v příběhu neni…

Text poslední věty zněl takto: „K dispozici budete mít tři odstřelovací pušky a nějaký ten samopal a pistoli pro boj na blízko.“ To zname ná že pro boj na blízkou vzdálenost se používá jen samopal a pistole. Podle mě to dává větší smysl, než co jsi napsal ty.

Horní proužek měl název Games for Windows!
@Malis (03.04.2013 13:49): Pokud budeš je trochu pátrat tak původní název se vyskytuje pouze na warez fórech ani oficiální stránky a distribuce nikde neuvádějí název, který jsi použil. Ty souvětí, které byly přepsány jsou dle mého názoru daleko lepší než, ty které jsi posílal ty, ale je to subjektivní dojen a můžeš se o ně podělit. Smysl, asi jsem jej nepochopil, když nedávali smysl ani před tím......

A když už jsme u těch výtek, vzít si cover z warezu s tím, že je tam proužek Games for Windows Live je také dost mimo.
Když jsem si tohle přečetl, tak jsem dostal záchvat smíchu. ViRus!! Proč jsi změnil název na Manhunter? V popisu hry si vymýšlíš nová souvětí a aby to nebylo málo tak poslední větu jsi změnil aby nedávala smysl. Že ty jsi včera flámoval?