@TheHofi (komentář): Teď to hraji a musím říct že taky nejsem fanda minulých Lego her, jelikož měli opravdu stereotypní a nudnou strukturu. Větší lokace a tam hodinu dělat dost podobné úkony. Tady už je z toho plnohodnotná filmová dobrodružná hra, navíc to má i funkční a dobře napsaný příběh s fajn gagy.
A jak píšeš je to jak Arham série, hodně toho co dělat a i když člověk chce jen příběh zabavý to úplně stejně. Překvapilo mě i jak nepřátelé reagují ve fightech naprostředí, že ho můžeš pushnout na rozpálený grill a následuje vtipná animačka či zazvrávorá a spadne přes zábradlí. I to ježdění s autem má nějakou váhu. Hodně takových pěkných detailů tu je no.
Škoda jen té coop pachuti při single hraní a stereotypu menšímu.
A jak píšeš je to jak Arham série, hodně toho co dělat a i když člověk chce jen příběh zabavý to úplně stejně. Překvapilo mě i jak nepřátelé reagují ve fightech naprostředí, že ho můžeš pushnout na rozpálený grill a následuje vtipná animačka či zazvrávorá a spadne přes zábradlí. I to ježdění s autem má nějakou váhu. Hodně takových pěkných detailů tu je no.
Škoda jen té coop pachuti při single hraní a stereotypu menšímu.