Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Ostatní

Hra byla nominována Academy of Interactive Arts & Sciences v roce 1997 na titul "RPG hra roku". Tento titul nakonec ale získala strategie "Dungeon Keeper".
Hra byla již v době vydání kritizována za zastaralý engine, nepříliš příjemné ovládání a špatné herecké výkony. Naopak většina recenzí vyzdvihovala kvalitní příběh, prokreslené charaktery a kvalitní lokace. Velké média jako PC Gamer, PC Zone, Computer Game Entertainment a další hodnotila hru v průměru 85% a výše. České Score hru ohodnotilo 9/10, dalo hře titul Score HIT, Hit čísla a recenzi na 4 stránky. Slovenské Riki udělilo hře 94 procent a také chválilo, velmi chválilo. Po prvotním nadšení přišlo ale vystřízlivění a hra je dnes obecně považována za nepříliš kvalitní vůči své dobové konkurenci.
Nejvyšší umístění v USA - 11 místo (říjen 1997).
- O měsíc později hra vypadla z TOP 20 nejprodávanějších her a nikdy se již takto vysoko nedostala.

Nejvyšší umístění v Německu - 2. místo (říjen 1997).
- Na druhém místě Lands of Lore 2 v Německu debutovala. Tuto pozici si hra udržela také v listopadu 1997. Do konce roku 1997 zůstala v TOP 10, do konce února 1998 se udržela v TOP 20, do konce června 1998 se udržela v TOP 50. Poté hra vypadla z měřeného žebříčku a již se do něj nevrátila..