Je pravda ze kvalita po tech trech hernich letech silne upada. Jde uz pak jen o to dokoupit vsechno haraburdi co jeste nemas a usporadat ty nejvetsi a nejdrazsi koncerty. Po tech 5 letech uz fakt neni co hrat, protoze neni uz zadna motivace, takze musis vyhazet kapelu, najmout novy cleny, ty budou chvilku happy, ale pak se stane zase to stejny.. nehlede na to ze je to samozrjeme naprosto zbytecny.

Kdyby autor vydal kazdej rok vylepsenou verzi, rad ho budu pravidelne podporovat, ale s timhle pristupem at se mnou nepocita. :D
Tvoje chyba byla asi v tom, že si to hrál déle jak ty 3 roky, já už byl poučen z minulého hraní :) Možná by bylo lepší řešení (nepočítám-li možnost tu hru nějak dodělat aby se dala hrát kvalitně 10 let :)), kdyby autor prostě po 3 letech hru usekl, napsal The end a udělal tam nějakou hi-score tabulku.

Tedka mě napadla dobrá specifikace mého úhlu pohledu - dal jsem za to $10, nenacpal jsem to do nějaké zkurvené herní korporace, ale do indie vývojáře (což já rád :D) a výborně jsem se bavil minimálně 4 hodiny (+ v minulosti mě to už na pár hodin zabavilo a v budoucnu to ještě párkrát projedu) - často u dnešních titulů dáš za hru $50, hraješ max 8 hodin a zábava je to často menší jak tady.
tak určitě to nějaký kouzlo má, me se to ty prvni hodiny taky libilo, ale pak to clovek dojede a nic.. neumim si predstavit ze bych to chtel jeste hrat znova :) je to presne o tom uhlu pohledu, me to hold nestacilo
Je to otázka pohledu, já to vidim tak, že jsem dal $10 za hru, která mě ty 3 herní roky neskutečně bavila (a to i přesto, že jsem jí už v minulosti párkrát projel). Nevim kolik to tak může bejt v přepočtu na hodiny, možná 4-5? Asi podle toho jak moc se v tom rejpáš. A za ty 4 pro mě velmi zábavné hodiny ty dvě kila jsem ochoten dát (podobný prachy už jsem vyhodil za DALEKO horší hry - viz. třeba Sacred gold)

To že hra po 3-4 letech totálně ztrácí náboj je bohužel smutný fakt, já to radši dycky vypnu abych si nezkazil zážitek :) Ale už ted vim, že za pár měsíců kudos vytáhnu znova a budu se u toho bavit stejně dobře jako při posledních 5ti zahráních :)
víš jak, jsou i freewarový hry od jednoho autora který jsou, nebo byly pravidelně aktualizovaný, vylepšovaný, prostě byla vidět nějaká snaha. Koncept týhle gamesy je fajn, ale autor mohl mnohé zlepsit a vylepsit.. takhle to vydat za prachy, za který poridis mnohem zajimavejis starsi hry, je tak trochu drzost.. jak sem psal v komentu, bejt to freeware, nebyl bych tak tvrdej. Takhle sem si zprijemnil nejakej cas, ale neni duvod proc to hrat znova a neni duvod proc to nekomu za ty prachy doporucit
aaron - no nesouhlasil bych s tim, že je to rychlokvaška. Je to prostě indie hra na který dělal jeden člověk, proto jsou ty možnosti omezenější. Ale jinak vcelku výstižný komentář (jen to hodnocení se mi zdá trochu tvrdé)
Tak jsem se hrabal v instalační složce a jde to. Naneštěstí ono zvětšené rozlišení nepochopí font/písmo a zobrazuje se jaksi trošku vedle, než by mělo.
Včera jsem si na tuhle hru vzpomněl, kdysi jsem hrál demo 5x dokola, protože mě to hrozně bavilo. Stáhl jsem si ho znova a když na mě vyskočil nápis konec dema, tak jsem hned mazal na oficiální stránky a koupil si za $10 plnou. Hrozně návyková hra, to první zahrání je imo perfektní, škoda že hra není komplexnější a v pozdějších fázích hry ztrácí dech.

Kdo má rád rockovou muziku a třeba někdy přemejšlel / hraje v kapele, tak doporučuju vyzkoušet aspon demo (omezení na 1 herní rok + omezený výběr avatara, jinak tam jsou všechny možnosti z plné verze)