@Solidor (07.03.2021 14:29): V1 u ps4 byla dost katastrofa, takže mě neudivuje ze PS5 má u první verze ovladače problém. Ono vlastně i u ps3 a 2 ty první ovladače nestaly za moc.
Ne ze bych chtěl nějak honorovat Nintendo ale ten jejich pro controller ke switchi je jiná kvalita, i když dost draha.
Hraní tohohle na PS5 mi ukazuje, jak se s Dualsense gamepadem vlastně špatně hraje. V porovnání s DS4, Xbox One i Switch pro gamepady mají čelní tlačítka dlouhý chod. L1 a R1 také a navíc je potřeba docela dost síly na jejich stisknutí, takže nějaké mačkání rychle za sebou je v zásadě nemožné, po čase až bolestivé.

To nemluvě o tom průšvihu s driftem (na tohle mi po dvou letech odešel už DS4V2). Při hraní FIFY, kdy se rychle mění odpor L2 a R2 je slyšet (a velice nepatrně i cítit) vrzání těch motorků, co to řídí. Za mě je to celkově docela průser a jsem zvědavý, až se PS5 dostane víc mezi lidi a budou na ní i nějaké hry, jestli to Sony nedostane pořádně sežrat. Třeba hráči bojovek s tím budou mít, imho, velký problém. Už teď to chce revizy.