Pracuje se na téhle hře ještě? Někdy bych si ji zahrál, ale až bude "vyladěná" ... :)
@Powerack (11.06.2019 23:27): Hra plná chyb postavená na zastaralém enginu si nezaslouží 100 % jen proto, že byla většinu času vyvíjena pouze jediným člověkem :D Za to by si zasloužila leda facku, protože jen jeden člověk nemůže nikdy udělat kvalitní open-world RPG, to si měl uvědomit hned na začátku..

Nijak nehodnotím finální výtvor, jelikož jsem hru nehrál (i když podle trailerů moc dobře nevypadá), jen rozporuji to co jsi napsal, protože to nedává smysl..
Dáváte nápadité hře příšerně nízké skóre, které si rozhodně nezaslouží. Pokud je mi známo, vyvíjela se tato hra velice dlouhou dobu. Za to, že je postavena na zastaralém enginu, nebo za to, že je plná chyb, si přece nezaslouží 45 nebo 70 ze sta. Když si vezmete, že většinu času byla vyvíjena pouze jediným člověkem, je to obdivuhodný počin.
Je to teda docela tuhé, ale můj settlement už se docela drží na nohou. Ten výtvarný styl je fakt působivý, RPG systém velmi čitelný. Je to vlastně ideální mix mezi Mount and Blade a Jagged Alliance 2. Hrát to jde jako RPG, ale primárně je to strategie.

Ale ten pocit, když si vás na začátku každý podává jak hračku ve vězení a pak se postupně zlepšujete a těm zmrdům to postupně vracíte, je tady videoherně asi nejlepší.