@Naginata (04.07.2018 01:20): Na zdejsich strankach je extremne dulezite pridavat takovehle hry. Zaostalost vetsiny zdejsich uzivatelu v tomhle smeru je na urovni kmene Bora bora a jedna se o zasluznou cinnost ktera je priblizne stejne zazadni jako zivot a dilo nejvetsich velikanu lidske kultury. Je treba ty zdejsi neznabohy klidne i asimilacni metodou donutit tohle taky vnimat :))
A ty s tim svojim avatarem bys mel stat v cele takovych aktivit a ne to sabotovat !
@Naginata (04.07.2018 01:20): Tak v první řadě jsme databáze, smysl to má informační. Druhý smysl je takový, že si to přidávám jen pro osobní radost. :D A taky se neustále dělá na překladech, třeba se jednou přeloží i tohle.

A jinak jsem na tom stejně, taky mám nejraději Mio. :)
@Fritol (01.07.2018 15:50): Já nevím, jaký smysl má přidávat sem hry když ani nemají Anglický překlad a nikdo ich tu hrát nebude. Hlavně co se týče vizuálních novel.

Ale jinak seriál se mi dost líbil, jeden z nejlepších z tohohle "moe" žánru, nejraději mám Mio.
@Charllize (01.07.2018 16:07): Pěkný holčičky... ze mě děláš uplneho uchylaka. :D Ale teda lhal bych, kdybych řekl, že se mi to Omega Quintet nelíbí, dám do wishlistu. To druhé někdy až se mi bude chtít zkoušet WiiU emulator nebo seženu levné WiiU na bazaru. :D Dík.
@Fritol (01.07.2018 15:50): Muzu ti doporucit rpg kde mas pekny holcicky a krome klasickyho rpg obsahu, tedy pribeh, souboje, rozvoj postav tam je tanecni a hudebni editor kde si muzes vytvaret vlastni vystoupeni. Je opravdu hodne propracovanej, na to ze vlastne nema vliv na samotnou hru a je to jen minihra. Je to i na PC. Omega Quintet.
pak na WiiU je rpg s hudebne tanecni tematikou Tokyo Mirage Season, takova hudebni Persona :)

PS: koukam ze je zrovna ve sleve za 11 zlatek:)
@Charllize (01.07.2018 15:36): Haha :D Ne, přidal jsem to jen protože koukám na anime zrovna. Vždycky koukam jestli jsou k anime nějaké doprovodné hry, ale tohle nemá ani anglický překlad, takže se do toho pouštět nebudu. :D
Hrajes takovyhle hry jo? Ty Babymetal maji teda nasledky koukam:) Ale super, ze zacatku jsem myslel ze jsi takovej nudnej PC hrac a nakonec ses do tech japoncu vetsi fanatik nez ja:)