Na GOG teraz zadarmo:

3C18C-E4482-BBEC9-5135* - namiesto hviezdicky na konci treba jedno cislo.
Bezva, tak jsem ted měl takovej rage-quit, že jsem si rozmlátil klávesnici (ulomil jednu nožičku) :D Chybí mi ten (před?)poslední boss - kovář. Můj komp to prostě nedává a strašně se mi to seká, že to skoro nejde hrát. Vždycky když začnou lítat šutry z oblohy, tak končím, protože se nedá uhnout. Nevim co ted, asi zkusim snížit rozlišení, protože já to fakt chci dohrát !!!
No je fakt, že to občas hrálo až moc na efekt (procházení prázdných lokací, krásné výhledy na okolí), jako vypadá to nádherně, ale trochu větší zaměření na gameplay by neškodilo, takhle za řeč stojí opravdu převážně ty boss fighty, které jsou náročné, epické a hodně zábavné. Ale tak jako dobré to bylo... A ta část s hadem na zamrzlém jezeře byla obzvlášť kůl.
Tak včera som tam už nahral nejaké 2-3 hodiny. Grafický štýl krásny a boje sú epické. Čo mi vadí je zasa veľa pomalého chodenia v prázdnych obrazovkách. Kua to furt musia tvorcovia naťahovať hernú dobu takými kravinami?