@mazar1234 (29.01.2013 13:10): No me prave moc nebavi ani ty arkadovity strilecky z vlastniho pohledu, ale nekdy to zkusim. Bohuzel nemam vubec cas, uz nekolik tydnu jsem nemel moznost zahrat si jedinou hru, Solitaire nepocitam. AKorat sem o nich chodim kecat.:)

Na Dampiera uz mam pripraveny patricny hodnoceni.;)
@90210 (29.01.2013 13:01): No o ziadny "vesmirny simulator" sa ani v najmensom nejedna.... cista arkada akcna, nieco ako bol Rebel Assault.... navyse su pomedzi to adventuroidno-puzzlovite 3D/FP pasaze kde klasicky klikas na veci a pouzivas predmety a tak.

No toho Dampiera som slubil, ale este som sa k tomu nedostal... sakra mal by som sa trosku pohnut.
Inca ma IMHO jeden z nejlepsich hernich nametu vubec. Spojeni stredoveky civilizace Inku s futuristickymi vesmirnymi souboji je proste neopakovatelny a screenshoty ve starym Score me jako mylho kluka vzdycky pritahovaly. Musim si to nekdy zahrat, byt bych musel prekonat svuj celozivotni odpor k vesmirnym simulatorum.

Konecne tuhle hru nekdo pridal, uz tu chybi jen nekolik klasik, napr. Logical, Speedball 1/2 nebo treba Alex Dampier Ice Hockey.:)