@Charllize (30.04.2018 22:47): Jestli ještě stále uvažuješ o pořízení, tak teď je správná chvíle, na Steamu aktuálně za stovku.

Napodruhé jsem tomu přišel celkem na chuť. Je to taková cofee break dungeon řezničina, zatím jsem dohrál asi čtyři kola a co kolo, to pět minut. Za potvory člověk sice nezískává zkušenosti, ale vypadávají z nich peníze a za ty už je možné vylepšovat čtyři části zbroje, zbraně a počet životů a many. Grafika sice nic moc, ale už přibyly volby na vypnutí Bloomu, Bluru a DoF. Na myši stále nic moc, ale na gamepadu se to nakonec hraje dobře.
Tak zatím refund. Kombinace fantasy akce z prvního pohledu s vylepšováním postavy zněla sice lákavě, ale vylepšování postavy za získané peníze se pravděpodobně nekoná (v portable verzi to nešlo a na PC po dohrání jednoho levelu také ne, ledaže by to šlo až po dohrání celého jednoho dungeonu) a na K+M se to nedá hrát (a na gamepadu FP hru hrát tak úplně nechci).